Co mají společného Karlos Vémola a Jiří Krampol?
Zdroj: archiv

Co mají společného Karlos Vémola a Jiří Krampol?

Vytvořeno dne 23.09.2020

V karlínských prostorách Spojky Events se konal křest knihy Fenomén Grznár: Definice testosteronu. Akce probíhala za přítomnosti velké řady známých osobností, jako jsou Karlos Terminátor Vémola, Jiří Krampol, Jiří Tkadlčík či Vít Chaloupka. Událost uvedl a moderoval jeden z autorů knihy – spisovatel a majitel nakladatelství Ondřej Kočan.

Křtu knihy se ujal  Karlos Terminátor Vémola

Křtu knihy se ujal  Karlos Terminátor Vémola. Pomocí sabráže odseknul hrdlo láhve a knihu společně s Vítem Chaloupkou poslali mezi čtenáře.

Kniha vyšla z dílny mladého spisovatele a majitele nakladatelství Ondřeje Kočana, který si na své nakladatelské konto připsal již pátou knihu. Při práci na knize spojil síly s jednou z nejznámějších českých fitness celebrit Filipem Grznárem. Ze společné návštěvy fitness centra a prvotním seznámení obou autorů vznikla prvotní myšlenka vytvořit knihu. Společně na knize začali pracovat od začátku února 2020 a po intenzivních 7 měsících vzniklo dílo o efektivním tréninku, výživě, doplňcích stravy, životě Filipa Grznára a také o anabolických steroidech.