Sabina Křováková a Miro Šmajda: Dohromady je dala SuperStar a rockové pecky
Zdroj: Se svolením Sabina Křováková

Sabina Křováková a Miro Šmajda: Dohromady je dala SuperStar a rockové pecky

Vytvořeno dne 13.12.2021

Bývalé „SuperStary“ Sabinu Křovákovou a Mira Šmajdu svedla po letech dohromady práce. A ne ledajaká. Rockerka a rocker vystupují v projektu Rock Symphony, kdy zpívají s filharmonií rockové hity například od kapel jako AC/DC, Guns N' Roses , Nazareth, Bon Jovi, The Aerosmith nebo Kiss.

„S Mirem se známe už několik let a vždycky jsme si skvěle rozuměli. Naše vystoupení je hodně spontánní a myslím, že i proto to má své kouzlo. Písničky zpíváme sólo, ale také duety. Když zpíváte duet s někým, koho dobře znáte, a chováte k němu sympatie, daleko víc se do toho dokážete položit,“ uvedla Sabina Křováková.

Zpěvačka přiznala, že také zavzpomínali na čas strávený v SuperStar. Miro byl druhý v roce 2009 a Sabina soutěž vyhrála v roce 2013.  O SuperStar jsme spolu samozřejmě mluvili, ale jen okrajově. Oba máme svoje kapely a řešili jsme naši nynější tvorbu a co máme v plánu dál. Momentálně mi Miro natáčí videoklip k mojí nové písničce, kde dělá režiséra i kameramana. V tomhle směru je to naše první spolupráce. Jsem zvědavá, jak to dopadne. Těším se na výsledek.“