Seriál ZOO se vydává na cesty. Potkejte se s Míšou Pecháčkovou, Šimonem Bilinou, Honzou Kopečným a dalšími
Zdroj: TV Prima

Seriál ZOO se vydává na cesty. Potkejte se s Míšou Pecháčkovou, Šimonem Bilinou, Honzou Kopečným a dalšími

Vytvořeno dne 28.06.2022

 

Přijďte se potkat s vašimi oblíbenými herci z rodinného seriálu ZOO do parku Krtkův svět. Čeká vás odpoledne plné zábavy, skvělých soutěží, zajímavých rozhovorů, nabitého koncertu, a to vše zakončené autogramiádou hrdinů seriálu ZOO.

Tentokrát se můžete těšit na skvělý koncert kapely Botox a Honzu Kopečného, kterého můžete znát jako seriálového Kamila. A co by to bylo za zábavné odpoledne bez kvízů a soutěží? O ty samozřejmě nepřijdete! Čeká vás spoustu zábavných kvízů a soutěží o Prima ceny. K zakoupení budou také deskové hry k seriálu ZOO – Opičko, nezlob se!, mariášové karty ZOO i oblíbené CD Evy Burešové, tedy album, které obsahuje nejpopulárnější písně seriálové Viky ze ZOO.

Partnerem ZOO tour je instax, díky kterému si můžou návštěvníci odnést domů svou fotografii na památku. Celé odpoledne vyvrcholí autogramiádou hlavních hereckých hvězd seriálu ZOO, které se již svých fanoušků nemůžou dočkat. Návštěvníci se tak mohou potkat s Míšou Tomešovou, Míšou Pecháčkovou, Míšou Petřekovou a Šimonem Bilinou. Během zábavného odpoledne nebude chybět ani ochutnávka a prodej báječných Bean to bar čokolád od Steiner & Kovarik z edice ZOO. Chuťový zážitek bude obohacen o povídání o čokoládě vyráběné tradiční metodou od bobu po tabulku. Navíc si své čokolády budete moci nechat podepsat od seriálových hrdinů ZOO.

Jelikož víme, že v tento den končí školní rok a děti dostávají své vysvědčení, připravili jsme si pro ně také zaslouženou odměnu. Pro ty, kteří přijdou a ukážou nám své vysvědčení, máme připravené volné žetony na atrakce v zábavném areálu Krtkův svět. Pro děti, které se k nám přijdou pochlubit se samými jedničkami, máme ještě jedno speciální překvapení. Odpoledne se můžete těšit navíc na fantastické cirkusové představení, které pobaví nejen děti.