Sexy jako nikdy předtím! Operní diva Kalivodová se ukázala v plavkách
Zdroj: Se svolením Andrea Kalivodová

Sexy jako nikdy předtím! Operní diva Kalivodová se ukázala v plavkách

Vytvořeno dne 13.08.2021

Upravila životní styl, začala více cvičit a podstoupila pár estetických zákroků. Operní pěvkyně Andrea Kalivodová využila období pandemie ke zdokonalení své postavy a nepochybně se to vyplatilo. Své sexy tělo nyní předvedla ve Vysokých Tatrách, kam odjela s rodinou na dovolenou.

„Nic není zadarmo. Pokud svému tělu dopřejete estetický či chirurgický zákrok, rozhodně to neznamená, že nemusíte dál nic dělat. Ke skutečným výsledkům je důležité změnit a upravit životní styl, zdravě jíst a pravidelně se hýbat. Bez toho to zkrátka nejde. Takže i já na sobě hodně pracuji,“ prozradila Andrea Kalivodová, která se v plavkách objevila ve wellness centru luxusního Grandhotelu Starý Smokovec ve Vysokých Tatrách, kam v polovině srpna vyrazila s manželem Radkem a syny Adrianem a Sebastianem.

Secesní hotel v minulosti hostil řadu významných osobností, jako například československého prezidenta Eduarda Beneše, saského korunního prince Fridricha Augusta, Fidela Castra. Často jej navštěvoval i Vlasta Burian nebo Emil Zátopek.

Operní diva se do Tater vrací s rodinou opakovaně a dovolenou si zde vždy užívá naplno. „V srpnu je v Tatrách skutečně nejstabilnější počasí. I tak je ale stejně jako na všech horách občas nevyzpytatelné.  Miluji zdejší čistý vzduch, jedinečnou přírodu, hory a tatranskou atmosféru. Kluci si tu zamilovali dětská hřiště, vyrazili jsme na úžasnou túru na Hrebienok, navštívili jsme krásné Studenovodské vodopády, nenechali jsme si ujít ani Skalnaté pleso,“ uvedla pěvkyně, která dovolenou spojila také s prací. V Grandhotelu Praha v Tatranské Lomnici ji totiž čeká v rámci tzv. Hvězdného léta v Tatrách koncert s průřezem její tvorby od muzikálu, opery až po lidové slovenské písně.

Po návratu ze Slovenska čekají Andreu přípravy na nástup syna Adriana do první třídy. „Adrianek se už do školy moc těší a pro mě je nyní rodina naprostá priorita. V září zároveň začíná sezóna. Startuje koncertní turné Carmen a jiné lásky a v této sezóně se chci soustředit více na komorní a koncertní tvorbu. Plánuji dokonce koncerty pro děti a mládež a těším se také na své studenty na Mezinárodní konzervatoři Praha,“ sdělila operní diva a dodala: „Roli Carmen jsem již chtěla opustit a dát prostor mladším kolegyním. Stále ale přicházejí nabídky a Carmen je moje srdcovka, takže se jí ještě chvíli nevzdám.“