Móda z přehlídky Natali Ruden. Mladé modelky zastínily legendární Karasová a operní pěvkyně Kalivodová
Zdroj: herminapress

Móda z přehlídky Natali Ruden. Mladé modelky zastínily legendární Karasová a operní pěvkyně Kalivodová

Vytvořeno dne 26.01.2023

Již poněkolikáté představila návrhářka Natali Ruden svá nová autorská díla na Pražském hradě. Tentokrát její modely nevynesly jen mladičké modelky, ale také operní pěvkyně Andrea Kalivodová a také nejúspěšnější česká hledačka modelek Milada Karasová (73).

Sama Karasová se v mládí modelingem živila, takže z přítomných modelek měla z mola nejbohatší zkušenosti. A jak se na přehlídce návrhářky Natali Ruden, kdy vynesla nejen její večerní šaty, ale i kalhotové kostýmy, ukázalo, chůzi po mole ještě zdaleka nezapomněla.

Že Natali Ruden nešije oděvy jen pro extra štíhlé slečny, dokázala na modelech, které vynesla operní pěvkyně Andrea Kalivodová. I ta se do role manekýny hravě vžila a kousky z nové kolekce vynesla s grácií.

Mezi mladými modelkami se na mole objevila i Kristýna Schicková, která se do práce vrátila pouhé tři měsíce po porodu druhého syna. Do formy se ale dostala už mnohem dříve a na focení prádla si troufla prakticky hned po jeho narození. Vynést šaty o velikosti XS tak pro ni nebyl problém. Sama Natali Ruden se na přehlídce blýskla v rudých zářivých šatech s hlubokým výstřihem.