Svaly jako Bubílková! Občas to bolí, občas si natluče čumák
Zdroj: herminapress

Svaly jako Bubílková! Občas to bolí, občas si natluče čumák

Vytvořeno dne 17.08.2021

Moderátorka Zuzana Bubílková je známá svojí závislostí na sportu a pohybu. Podlehla mánii, že se chce ještě pořád koupat ve dvoudílných plavkách a nosit krátké rukávy a proto musí denně udělat něco pro své tělo. Tentokrát se jí to ale opravdu nevyplatilo.

„Zase po dlouhé době jsem upadla. Byla jsem si v noci zaběhat a najednou zhaslo pouliční světlo. Byla absolutní tma. Nevšimla jsem si obrubníku, špatně jsem šlápla a složila se na zem. Nic se mi nestalo, ale jak mi vypadly z kapsy klíče, tak se mi zabodly do žebra. Chvilku jsem tam ležela na zemi a nadávala si do všeho možného. Jestli tohle mám zapotřebí… Bolí to,“ přiznala Zuzana Bubílková, která se snažila naražená žebra rozhýbat v posilovně.

Do posilovny v Palladiu přivedl Zuzanu Bubílkovou její kamarád a kolega Jiří Krampol. A moderátorce se tam líbí. Mají kvalitní stroje, ne takové, jako má ona doma. „Na doma jsem si koupila multiposilovací stroj a hádejte jak, to dopadlo. Je z toho věšák na prádlo. Vejde se na něj plná pračka. Doma mě to cvičení samotnou prostě nebaví,“ smála se Zuzana Bubílková, která je schopná si vyběhnout třeba o půlnoci, když se vrátí z divadla. „To pak potkávám už jenom policisty a pejskaře. Už se skoro všichni známe.“