Tohle bylo asi moc! Nahé fotky Hanky Kynychové byly smazány na udání! Tady je uvidíte znova!
Zdroj: herminapress

Tohle bylo asi moc! Nahé fotky Hanky Kynychové byly smazány na udání! Tady je uvidíte znova!

Vytvořeno dne 19.02.2022

Fitness trenérka Hanka Kynychová si i po padesátce drží skvělou postavu a má se opravdu čím chlubit. Za nahé fotky ze sauny sklízí Hanka na sociálních sítích kladné body, i když její poslední nahé fotografie dlouho veřejné nezůstaly. Kdo se postaral o zmizení?

„Nemyslím, že by fotky stáhnul sám Facebook. To muselo být na udání, někdo mě nahlásil. Fotografie zmizely obě. Moje manažerka pak s Facebookem jednala a jednu jsme dostaly zpátky a druhou ne. Hned jsem pustila další, tak jsem zvědavá, jak dlouho tam vydrží,“ popsala patálii se sociální sítí Hanka Kynychová a dodala: „Fotky jsou decentní a nedávám je tam samoúčelně. Pro ženy kolem padesáti je přechod velmi obtížným obdobím. I já jsem si jím prošla. A chci jen ukázat, že pokud o sebe pečujeme a jsme aktivní, život padesátkou rozhodně nekončí.“  

Saunové fotografie mají velký ohlas nejen u žen, ale o slovo se hlásí i muži: Hanko luxusní foto, jste nádherná žena.“ či U některých lidí je příjemným benefitem, že jsou maličko exhibicionisti.

I tak se pod novými fotkami objevily nepřející řádky, které narážely na Hančin věk. Hana Kynychová ale tvrdí, že když se na ni někdo koukat nechce, tak ať ji nesledují. Tak jednoduché to je!

 

 

 

Default User Image
Karel, 19.02.2022 09:53
Těm co to vadí ať se nekoukaji, zdá se že nemají co jiného na praci než kritizovat a pritom do nahoty to má hodně daleko! Hanka dokázala v životě hodně narozdil od těch pisálku a za mě jako chlapa vypadá úžasně, sluší jí to moc!
Default User Image
Jakub Šnábl , 20.02.2022 10:04
Soihlasím.Je to krásná žena a podle mě to není ani nevkusné
Default User Image
Pavel, 19.02.2022 11:13
Hanka je krásná žena a hodně mužů by ji chtělo-poškozovat a pomlouvat ji můžou jen primitivní chudáci kteří vědí že ji nemohou nikdy mít-myslím že ji ubližuje i spousta žen které jí závidí krásu !!!
Default User Image
Cane, 19.02.2022 12:24
...jasný, krásnou zdravou ženskou v dnešní době smázneme, ale zasraný přešitý buzerantský nebinární sráče budem vystavovat a obdivovat...
Default User Image
Georg, 19.02.2022 13:09
Přesně tak nějaký transvestity budou zveřejňovány, odporný hnusný fousatý baby to se jim líbí.Co mají pero mezi nohama
Default User Image
Martin, 19.02.2022 12:32
Nádherná žena,která se rozhodně nemá za co stydět.Kdejaká dvacítka jí může tohle tělo závidět.Jen foťte a zveřejňujte více ať se ti hlupáci tady třeba přeskočí.