Perníková chaloupka má do pohádky daleko! To je úkol policajtů z Vysočiny
Zdroj: TV Nova

Perníková chaloupka má do pohádky daleko! To je úkol policajtů z Vysočiny

Vytvořeno dne 17.02.2022

 

Dana Skálová se ocitá v nebezpečí, když ji i sebe začne ohrožovat nožem dívka pod vlivem drog. Šestá epizoda seriálu Odznak Vysočina má sice poetický název Perníková chaloupka, ale do pohádky má skutečně daleko, ve Veselé se totiž objeví dealeři pervitinu.

Video soubor

Zdroj: TV Nova

Šestá epizoda tentokráte nezačíná nálezem mrtvého těla, ale pouze krvavými skvrnami, které jsou nejen na karavanu, ale i v okolí po lese. Kde je ale tělo, možná dokonce i těla? A co když nešlo o člověka, ale o zvíře? Kriminalisté se zaměří na stopy, které najdou na místě, zkoumají otisky pneumatik, vyptávají se lidí, kteří by mohli o zločinu v hlubokém lese něco vědět.

Do problémů se mezitím dostane i Julie Maxová (Martina Jindrová), když je s partou kamarádů přistižena v baru s pytlíčky pervitinu, který tam podle jejích slov rozdávali nějací kluci. Nakonec však předá vyšetřovatelům i důležité informace, které posunou případ výrazně dopředu.

A jak o své postavě hovoří sama Martina Jindrová? „Myslím si, že charakteristika holka z děcáku vypovídá dost. Ale Julie rozhodně nestojí o něčí lítost. Naopak, všechno si chce tvrdě vybojovat sama, nestojí o to, aby jí někdo vyšlapával cestu. Je to člověk, který se ničeho nebojí, je temperamentní a má velký smysl pro spravedlnost,“ říká herečka. „Snažím se Julii udělat takovou, aby mi byla co nejsympatičtější, abych ji dokázala obhájit. Jestli ale mám říct jednu její vlastnost, která mi není tolik blízká, tak její přílišná temperamentnost. Myslím si ale, že Julie ji má ještě v rámci mezí v pohodě,“ dodává Martina Jindrová.

Na šestou epizodu ze seriálu Odznak Vysočina s názvem Perníková chaloupka se mohou diváci těšit ve čtvrtek 17. února ve 20:20