Tohle že je důchodce? Ivan Vyskočil prohání motorku jako mladík!
Zdroj: herminapress

Tohle že je důchodce? Ivan Vyskočil prohání motorku jako mladík!

Vytvořeno dne 10.06.2021

Herec Ivan Vyskočil sice vloni oslavil pětasedmdesátku, vyměnil kyčle, ale pořád v něm zůstal pořádný kus kluka. Po Praze se prohání na motorce jako mladík. A není sám! V závěsu za ním na křest knihy Regáči dorazil na motorce také jeho syn Jakub.

„Na motorce jezdím snad sto let. Mám krásnou Yamahu 650, kterou si hýčkám. Nejezdím žádné dálky. Syn Jakub bydlí v Jižních Čechách nebo jezdím k sestře do Českého ráje. Když je hezky, tak sednu a jedu,“ řekl Ivan Vyskočil, který propůjčil hlas vypravěči v audio verzi knihy Regáči.  

Edukativní kniha Regáči je určená dětem a vydal ji Nadační fond Regi Base I, který podporuje novodobé vojenské veterány, kteří při výkonu služby zemřeli nebo přišli ke zdravotní újmě. Svoji pomoc fond rozšířil i na vojáky, hasiče a policisty.  

Na vojně byl i Ivan Vyskočil. „Já jsem natočil tolik vojenských filmů, že mne snad na tu vojnu ani nechtěli,“ dělal si legraci herec. „My jsme byli cimra absolventů, mix herců, muzikantů, výtvarníků. Sloužil jsem například s Kurtem Gebauerem, Láďou Potměšilem, Jiřím Ornestem. Někteří už nejsou mezi námi. Ale s kým se občas vídávám, je Čestmír Gebouský,“ zavzpomínal na spolubojovníky Ivan Vyskočil a dodal, že teď už je jen důchodce, který se občas mihne v televizi či si zahraje nebo zrežíruje divadlo.