Tomáš Matonoha musí být ve střehu! Zvládnout tým Ordinace a Ulice není žádná legrace
Zdroj: herminapress

Tomáš Matonoha musí být ve střehu! Zvládnout tým Ordinace a Ulice není žádná legrace

Vytvořeno dne 02.04.2021

 

Pohotový moderátor Tomáš Matonoha, dva pětičlenné týmy a tipování nejčastějších odpovědí – diváci mají možnost již pátým rokem sledovat soutěžní show Co na to Češi. Odhadnou týmy správně, jak na jednoduché otázky z každodenního života odpovědělo sto oslovených Čechů? 

Tentokrát je ale připraveno malé překvapení. Na pátek 2.4. a pondělí 5.4. jsou připraveny speciální VIP díly. Páteční epizoda bude patřit souboji velmi úspěšných českých seriálů. Ve studiu Co na to Češi se proti sobě postaví herci z Ordinace v růžové zahradě 2 a Ulice. Ordinaci budou zastupovat Zlata Adamovská, Patrik Děrgel, Mahulena Bočanová, Míša Badinková a Pavel Řezníček. Do boje za Ulici se pak postaví Adrian Jastraban, Ljuba Krbová, Jaroslava Obermaierová, Lucie Juřičková a Tomáš Dastlík.

„V mém týmu jsou skvělí herci, takže doufám v to, že to budou i perfektní soutěžící. Rozhodně je budu motivovat tak, aby byli soustředění a aby ze sebe vydali to nejlepší, co v nich je. Každopádně je to především hra, takže jde hlavně o to, abychom pobavili diváky,“ říká Zlata Adamovská, kapitánka týmu Ordinace.

„Když mně někdo položí jakoukoliv otázku, tak propadnu takovému malému zmatku a někdy i řeknu nějakou blbost, tak moc doufám, že to tady dopadne dobře,“ říká s úsměvem Jaroslava Obermaierová z Ulice.

V pondělí pak diváci uvidí v Co na to Češi hvězdy Televizních novin. Soutěžit bude tým Lucie Borhyové proti týmu Reye Korantenga.