Aby zvířata v zoo měla na žrádlo! Koncertem je podpoří Hůlka, Brožová, Kolář, Fišarová, Etzler a další umělci
Zdroj: herminapress

Aby zvířata v zoo měla na žrádlo! Koncertem je podpoří Hůlka, Brožová, Kolář, Fišarová, Etzler a další umělci

Vytvořeno dne 01.04.2021

Také vás trápí, že nemůžete navštívit svoji oblíbenou zoologickou zahradu? Stýská se vašim dětem po zvířecích kamarádech? Ten samý pocit mají umělci Daniel Hůlka, Kateřina Brožová, Petr Kolář, Radka Fišarová, Bohouš Josef, Richard Tesařík, Láďa Spilka, Renáta Podlipská, Athina Langoska, Bořek Slezáček, Daniel Rous a Miroslav Etzler, kteří vystoupí na koncertě ze Zoo Chleby na Nymbursku.

Zoo Chleby, stejně jako ostatní velké i malé zoologické zahrady, je zavřená už přes 200 dní a provozovatelé jedou nadoraz. „Byli jsme zvyklí jet nonstop - víkendy, svátky-nesvátky. Teď zoufale přemýšlíme, do kdy ještě vystačíme. Letošní předjaří pro nás poprvé neznamenalo těšení se na novou sezonu (a první nadechnutí po vždy finančně náročné zimě), ale stálé přepočítávání toho, jak dlouho to vydržíme. Více než 300 dárců, kteří nás podpořili a stále podporují na hithitu a další hodní lidé pomáhající adopcemi, nám dávají obrovskou naději, že to jako ostatní zoo také zvládneme,“ stojí na facebookových stránkách Zoo Chleby.

Koncerty na podporu zoologických zahrad pořádá hudebník, hráč na Panovu flétnu, Petr Tomeček.

Koncert můžete sledovat ve středu 7. dubna od 19 hodin na sociálních sítích Zoo Chleby, na YouTube kanále Petr Tomeček Official a na Aplausin.cz.