Premiéra čtvrté řady seriálu Příběh služebnice se blíží. Kdy to bude?
Zdroj: Photo by HULU

Premiéra čtvrté řady seriálu Příběh služebnice se blíží. Kdy to bude?

Vytvořeno dne 01.04.2021

June Osbornovou - Offred (Elizabeth Mossová) čeká desetidílný boj přímo v srdci Gileádu. Fanoušci seriálu Příběh služebnice (Thehandmaid´sTale) jistě ví o čem je řeč. Pro ty, kteří seriál neznají, jen nastíníme kostru příběhu

Díky znečištěnému ovzduší a pandemii pohlavních chorob lidé ztratili schopnost se rozmnožovat.  Sektářská skupina nesoucí jméno Synové Jakoba, svrhne vládu. Následkem toho přestávají existovat Spojené státy americké. Vzniká republika Gilead a je nastolen krutý – totalitní režim.  Jednou z podstat vládnutí je fakt, že ženy nemají žádná práva a nemnoho těch, které zůstaly plodné, jsou degradovány na tzv. služebnice, jejichž jediným úkolem je rodit děti pro vládnoucí minoritu. Hlavní postava June je jednou z těchto žen a snaží se, ne vždy úspěšně, bojovati s tímto despotickým režimem a zároveň najít svou dceru.

 Seriál je natočen podle knižního bestselleru Margaret Atoodové.

Počátek seriálu je datován do roku 2017 a prozatím byly odvysílány 3 řady, které se setkaly s ohromným diváckým úspěchem. Čtvrtá, desetidílná řada, bude mít premiéru již 28.dubna. Podle dosavadních informací, je June vůdkyní rebelů a operovat bude přímo v srdci nestabilního Gileadu.