Tyhle kočky vám prodají dům či byt. Známé herečky si našly novou práci
Zdroj: herminapress

Tyhle kočky vám prodají dům či byt. Známé herečky si našly novou práci

Vytvořeno dne 04.02.2021

 

Zpěvákům a hercům se v této době moc nedaří. Nekonají se divadla ani koncerty. Některé známé herečky se proto rozhodly, alespoň dočasně, jít takzvaně o dům dál. A to doslova, protože se začaly živit prodejem domů a bytů.

Eva Čížkovská dokonce dala osvědčení na svůj facebookový profil. A do podnikání se pustila s velkou chutí. „A je to doma už dlouho jsem nebyla tak nervózní a tolik se neučila. Máte nemovitost na prodej nebo pronájem, jsem tu pro Vás.“   

Bára Mottlová je další z adeptů. Bohužel, ani pro ni není práce dostatek, tak už v první vlně pandemie pracovala jako pokladní v supermarketu, Teď se rozhodla pro práci v realitách. Za sebou už má i školení. A je to pro ní skvělá příležitost a velká výzva, jak porozumět práci realitního makléře.

Taková herečka, modelka a bývalá přítelkyně Vladimíra Polívky Karolína Krézlová  má už školení dávno za sebou a už absolvovala i pár prohlídek bytů. Prozradila, že je to i její koníček, takže když se porozhlížela po jiné práci, práce makléřky pro ní byla jedna z možností. I ona svoji profesi šíři přes sociální sítě. „Už došlo i na mne a změnila jsem profesi. Začala jsem spolupracovat s realitní kanceláří. Specializuji se na off markety (věci, které nejsou veřejně přístupné). Kromě Prahy a okolí máme pod křídly i zajímavé projekty v zahraničí, či na investici. V případě zájmu mi napište svou představu a já vám zašlu nabídku.“

Herečkám napomáhá situace na trhu, protože se za minulý rok prodal rekordní počet bytů. A tendence je, že se byty budou ještě zdražovat. Tak jim nezbývá než popřát hodně štěstí v novém působišti.