Útěk před policií a nečekaný skandál! Co ještě přinese dnešní Pan profesor?
Zdroj: TV Nova

Útěk před policií a nečekaný skandál! Co ještě přinese dnešní Pan profesor?

Vytvořeno dne 28.10.2021

 

Jaké následky může mít vášnivá líbačka mezi Markem a Karolínou? Co pro sebe ti dva navzájem znamenají? Oba stojí před rozhodnutím, jak dál, zda spolu, nebo bez sebe. K tomu řeší ve škole další zapeklitý případ, který se zdá naprosto beznadějný a kvůli kterému zasahuje na půdě školy dokonce i policie. S jakým výsledkem? A s kým a jak se nakonec Karolína rozloučí?

Od jejich vášnivé líbačky má Marek (Vojtěch Dyk) plnou hlavu Karolíny (Beáta Kaňoková). To co k ní, zatím k žádné jiné necítil, takže má opravdu o čem přemýšlet. Navíc neví, jak na tom u Karolíny vlastně je. Ta má totiž přítele Viktora (David Švehlík), se kterým plánuje společnou budoucnost. Nebo alespoň plánovala do chvíle, než zjistila, že ji přitahuje Marek. Viktorovi sice slíbila, že s ním odletí do Ameriky, kde by měli nějaký čas žít, jenže sama si tím tak úplně jistá není, a to nejen kvůli škole, ale také kvůli Markovi.

Samotný Marek si ani nedovede představit, že by o Karolínu přišel, byť ho ve škole občas pěkně štve. Má v ní neocenitelného parťáka, na kterého se může spolehnout, pokud jde o pomoc studentům. A navíc se mu líbí od prvního okamžiku, kdy ji spatřil. O to větší šok zažije, když se dozví, že Karolína se stěhuje na druhý konec světa.

Ani tentokrát však Karolína nenechá Marka ve štychu. Jen několik hodin před odletem do Ameriky se s ním pustí do boje, který zpočátku vypadá naprosto beznadějně, protože se musí utkat s úředním šimlem a podplacenými právníky. Zatímco Marek a Karolína dělají vše možné i nemožné, aby studenta Samara (Kanwar Šulc) zachránili, on je na útěku před policií. Úkryt hledá ve škole, ovšem ani tam není v bezpečí... V jaké nelehké životní situaci se Samar ocitl a jaký skandál kvůli tomu Marek s Karolínou rozpoutají? A jak to vlastně mají ti dva mezi sebou? Je to opravdu láska, kvůli které jsou ochotní převrátit si život vzhůru nohama?

Osmou epizodu seriálu Pan profesor vysílá TV Nova ve čtvrtek 28. října od 20:20 hod.