Tereza Kostková má covid! Jak dopadne sobotní přenos StarDance? Řešení se hledá!
Zdroj: herminapress

Tereza Kostková má covid! Jak dopadne sobotní přenos StarDance? Řešení se hledá!

Vytvořeno dne 27.10.2021

 

Přestože udělala vše, co pro bezpečný provoz učinit mohla, koronavir se herečce Tereze Kostkové nevyhnul. Zhatil jí její práci v divadle a náhradní řešení vzniklé situace musí hledat také taneční soutěž StarDance.

Na sociální síti to oznámila nejen sama herečka, ale řešení prekérní situace nastínila StarDance. „Jak víte, moderátorka pořadu StarDance Tereza Kostková se bohužel nakazila onemocněním covid-19. Vzhledem k tomu, že v době, kdy měla negativní test, byla v kontaktu s tanečníky aktuálního ročníku, postupujeme nyní tak, abychom dostáli platným pravidlům a bezpečnostním požadavkům.

Tým pořadu aktuálně pomáhá zajistit PCR testy všech, kteří byli v sobotu na place. Podle výsledků testů budeme následně pracovat na scénáři sobotního večera, pro nějž v tuto chvíli existuje více verzí, včetně té se zapojením jen těch tanečníků, kteří nebudou muset do povinné karantény. Jsme připraveni operativně reagovat na to, co je bezpečné a co je možné.

Natáčení pořadu StarDance probíhá podle aktuálně platných pravidel pro výrobu audiovizuálního díla a podléhá přísným opatřením a všem nařízením. Jedná se o uzavřené natáčení, kdy dopředu známe totožnost všech účinkujících v publiku, včetně jejich konkrétního usazení ve studiu. Respirátory jsou povinné ve všech prostorách s výjimkou času natáčení. Nad rámec všech opatření musí mít štáb, účinkující i všichni diváci negativní test na covid, a to i když jsou očkováni či prodělali nemoc.“