Vojta Kotek měl v kalhotách. Jeho ponožka pro štěstí si zahrála v soutěži
Zdroj: TV Nova

Vojta Kotek měl v kalhotách. Jeho ponožka pro štěstí si zahrála v soutěži

Vytvořeno dne 02.09.2022

Vojtěch Kotek si do studia v trenýrkách přinesl zvláštní předmět pro štěstí, který ho bude provázet během hvězdného speciálu Na lovu s Janem Rosákem, Ivetou Vítovou a Davidem Prachařem. 

„Vojta našel ve svých trenkách ponožku a ta ponožka celý díl putovala mezi soutěžícími a myslím, že její příběh je jeden z nejzajímavějších, co na televizní obrazovce kdy proběhnou. Je to ponožka s velkým příběhem,“ směje se moderátor Ondřej Sokol.

Sobotní Hvězdný speciál byl výjimečný i pro samotného Doktora Vševěda, „Jako dítě jsem sledoval Videostop, jako student pak Riskuj! Vždy jsem při tom obdivoval moderátorskou pohotovost a um Jana Rosáka. Ale nikdy by mne nenapadlo, že se s ním setkám tváří v tvář, jako lovec a soutěžící. Ale stalo se - a opravdu jsem si to užil,“ říká lovec Jiří Martínek.

„Ověřil jsem si znovu, že být v soutěži na druhé straně barikády je úplně jiná káva. Ukázalo se, že jsem ji dal hodně silnou… Zasoutěžit si v Na lovu bylo moc fajn, Ondra Sokol byl naprosto skvělý. Byl to pro mě hezký zážitek,“ svěřuje se Jan Rosák.

Hvězdné speciály Na lovu budou ve vysílání televize Nova v podzimní sezóně každou sobotu ve 20:20. Tradiční díly Na lovu mohou diváci sledovat pravidelně od pondělí do pátku od 17:30. Všechny epizody jsou k vidění na Voyo vždy o týden dříve.