Výměna manželek: Jak vyřeší náhradní manželka problém s rozmazleným dítětem?
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Jak vyřeší náhradní manželka problém s rozmazleným dítětem?

Vytvořeno dne 31.03.2021

 

V dnešním díle Výměny manželek uvidíme, jestli dokáže Katka ukázat svéráznému otčímovi cestu k nevlastním dětem a jak si Kristýna poradí s rozmazlenou holčičkou a tatínkem, který musí mít vždycky pravdu.

V nové epizodě se setkáme s partnery, kteří žijí v Kostelci nad Černými lesy, Katkou (27), Lukášem (27), Šimonem (8) a Amálkou (4). Partneři jsou spolu od střední školy a od té doby si prošli několika vztahovými krizemi. Rodinu do Výměny manželek přihlásila Katka. Údajně je jejich život velkým stereotypem, často se hádají a mluví na sebe sprostě.

Na druhé straně se poznáme s Kristýnou (37), Martinem (32), Lukášem (16), Eliškou (12) a Patrikem (8), kteří žijí ve vesničce Kozojídky. Oba dva mají rozdílné názory na výchovu dětí, proto se přihlásili do Výměny manželek. Partneři jsou spolu tři roky, ale v domácnosti se míjejí a moc spolu nemluví. Čí jsou teda ty děti, když jsou spolu jen tři roky? Její?

Velká psychická i fyzická zátěž v této epizodě čekají hlavně na Kristýnu. Domácnost bude zvládat bez velkých problémů, trápit ji ale bude spolupráce se čtyřletou Amálkou. Ukáže se totiž, že je celkem rozmazlená, neposlouchá, a když není po jejím, dokáže se pěkně zlobit. Podaří se Kristýně změnit její postoj?