Kalousek a Babišová zasednou vedle sebe. Jak dopadne setkání dvou známých jmen?
Zdroj: TV Prima

Kalousek a Babišová zasednou vedle sebe. Jak dopadne setkání dvou známých jmen?

Vytvořeno dne 30.03.2021

 

Honza Dědek si do své talkshow pozval dvě, zdánlivě neslučitelná a výbušná, jména – Kalousek a Babišová. Pro úplnost je potřeba vysvětlit, že v prvním případě jde opravdu o exposlance Miroslava Kalouska, v druhém případě se jedná o herečku Martinu Babišovou. Premiérový díl sledujte v úterý 30. března ve 21.35 na Primě!

Video soubor

Miroslav Kalousek prozradí, jak žije po odchodu z Poslanecké sněmovny, a poví i o výhrůžkách oběšením. „Já jsem od lidí zvyklý na leccos. V Praze mě ti, co mě nemají rádi, minou. Ti, co mě mají rádi, mě pozdraví. S jednou jedinou výjimkou, kdy na mě kdysi jeden křičel, že mě oběsí s celou rodinou. Tak jsem mu dal do huby. Já jsem katolík a vyznávám, že je krásnější rozdávat než dostávat,“ prozradil v 7 pádech Honzy Dědka Miroslav Kalousek, který prý po odchodu ze Sněmovny nezahálí. „Musím se nějak živit, což už se živím. Mám několik smluvních partnerů, kterým radím v oblasti, která má blízko k financování vědy a výzkumu. Nechci je jmenovat, nezaslouží si, aby tam měli zítra finančák,“ sdělil Kalousek. Honzovi Dědkovi popsal i své kariérní začátky. „Když bolševik rozhodl, že nesmím na žádnou střední školu, ale musím do učiliště, abych byl vychován dělnickou třídou, vybíral jsem si mezi Rybářským učilištěm v Blatné a Chemickým učilištěm Silonu Planá nad Lužnicí. V Silonu byla snazší cesta k maturitě, dal jsem se na chemii, i když ty ryby mi byly bližší. Sotva jsem tam nastoupil, škola vyhořela,“ vzpomíná Kalousek.

Herečka Martina Babišová sice s premiérem nemá nic společného, kvůli jménu si už ale vyslechla své. „Se jménem si docela užívám. Ptají se mě, jak bylo na Krymu. Nebo že určitě budu chtít účtenku. Měla jsem přítele v Irsku, jehož jméno v překladu znamená prostitutka. Kdyby nám to vyšlo, mohla jsem být Martina Babiš Prostitutka,“ směje se mladá herečka, která herectví studovala v Irsku. „Do Irska mě přivedla láska. Zamilovala jsem se do Ira, žili jsme spolu, cestovali, chtěli jsme spolu bydlet. Tam jsem si našla školu, vystudovala jsem ji. Škola v Irsku byla specializovaná na filmové herectví. Učili nás, abychom co nejméně hráli, ale snažili se to prožít. Školné stálo 6000 eur za rok,“ prozradila mladá herečka, kterou učili kouči Johnnyho Deppa nebo Orlanda Blooma.