Výměna manželek: Věčné hádky, alkohol a výčitky
Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Věčné hádky, alkohol a výčitky

Vytvořeno dne 10.03.2021

 

V tomto díle Výměny manželek uvidíme, jak si poradí svérázná Pavla v rodině s více dětmi a tatínkem, který má údajně kladný vztah k alkoholu, a jestli se dokáže výřečná vychovatelka Martina přizpůsobit nové domácnosti.

V nové epizodě se setkáme s rodinou z Ostravy, Pavlou (28), Radimem (47) a Klaudií (18 měsíců). Rodinu do Výměny manželek přihlásila Pavla. Moc ji mrzí, že Radim je stále v práci a celý chod domácnosti je na ní. Pavla by Radimovi přála náhradní manželku, která pořád křičí, aby si uvědomil, co má doma.

Na druhé straně se poznáme s Martinou (39), Martinem (44), Viki (13), Mirkem (5) a Barunkou (1,5), kteří žijí v Plzni. Martin je podle Martiny na děti až příliš tvrdý, a to se ji nelíbí. Dalším problémem v rodině je Martinův kladný vztah k alkoholu. Rodina je tak zvědavá na to, jak se žije v jiných domácnostech.

Právě výchova dětí bude jedním z hlavních témat této epizody Výměny manželek. Jak se totiž ukáže, tak stížnost Martiny na styl výchovy jejího partnera je naprosto neopodstatněná. Spíše Martina je totiž až moc benevolentní. To zjistí i její náhradní partner Radim, a dokonce se kvůli tomu spolu dosti pohádají. Podaří se mu její pohled na výchovu změnit?