Z Ulice rovnou na premiéru! Jaroslava Obermaierová stihla Lásku nebeskou jen tak tak
Zdroj: herminapress

Z Ulice rovnou na premiéru! Jaroslava Obermaierová stihla Lásku nebeskou jen tak tak

Vytvořeno dne 05.10.2021

Herečka Jaroslava Obermaierová (75) se po delší době objevila ve společnosti a hýřila velmi dobrou náladou. Po zdravotních komplikacích, které jí znepříjemňovaly život, se už cítí zase fit.

My jsme ji zastihli v Divadle Broadway na dlouho očekávané premiéře muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská. „Jedu přímo z natáčení Ulice, tak jsem ráda, že jsem to stihla. Přišla jsem samozřejmě podpořit své kamarády a kolegy. Vlastně si tu nenechám ujít žádnou premiéru,“ sdělila nám herečka.

Na dotaz, zdali ji nemrzí, že v muzikálu Láska nebeská nehraje, nám odpověděla. „Jsem popravdě ráda, že jdu na dnešní premiéru jako divák. To několikaměsíční náročné zkoušení už nechám ráda mladším. Hraji tady v Kvítku mandragory a v Mýdlovém princi, to mi úplně stačí. Nejlíp je mi na chalupě a pár dní v měsíci jezdím na natáčení, tak jsem naprosto spokojená,“ dozvěděli jsme se dále.

Z přicházejícího podzimu a krátících se dnů oblíbená herečka radost nemá. "V Ulici už točíme Vánoce, musím říct, že tohle období nemám ráda. Už se zase těším na jaro,“ dodala závěrem nejznámější česká drbna Vilma Nyklová.