Zpěvačka Elis Mraz se ukázala ve spodním prádle. Zhubla 20 kilo
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Elis Mraz se ukázala ve spodním prádle. Zhubla 20 kilo

Vytvořeno dne 07.12.2021

Zpěvačka Eliška Mrázová se dlouho snažila bojovat s váhou, ale moc jí to nešlo.  Spousta lidí jí dokonce na rovinu řekla, že je tlustá. Po neúspěchu se však dostavila úžasná změna.

Tahle změna však nastala, když začala cvičit, bavilo ji to a přestala se zaobírat názory jiných. “Tentokrát jsem to nedělala kvůli tomu, že mi společnost kolem říkala, že jsem tlustá. Vlastně jsem si na to i zvykla. Změna přišla, až když jsem to začala chtít sama.” Takto Elis popisuje svoji cestu za svým lepším já, kterou nyní provází lepší strava a častý pohyb.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ELIS MRAZ (@elismraz)

“Je to takový můj osobní manifest. Vždycky se kolem mě točilo hodně lidí, kteří mi říkali, jak bych měla vypadat. Vím, co nechci a už taky vím, co chci a jsem šťastná, že jsem si k tomu konečně došla,” svěřila se zpěvačka a na sociálních sítích zveřejnila fotky jen ve spodním prádle.

A nejen v osobním životě se zpěvačce daří. Elis nedávno natočila v Dubaji svůj videoklip IMMA BE a posluchači ji přirovnávají ke světovým rapperkám. IMMA BE je druhým klipem, který přihlásila do českého kola Eurovize. „Celý videoklip se natáčel v Dubaji, kde jsem poslední měsíc a půl vystupovala. Shodou okolností tam ve stejný čas natáčel Nikita Rublev klip Kontrafaktům, což pro mě byla skvělá příležitost,“ doplňuje Elis Mraz. Hlasování o postupu do mezinárodního kola Eurovize probíhá od 6. do 16. prosince přes eurovizní aplikaci, vítěz českého kola pojede reprezentovat ČR do Itálie.

 

 

 

 

Default User Image
Jiří Dolejší, 07.12.2021 18:25
není to tak strašný jak to děláte, trochu víc mějte ráda svoje tělo!