Zpěvačka Míša Nosková má pro strach uděláno! Trenéra sebeobrany našla ve svém partnerovi
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Míša Nosková má pro strach uděláno! Trenéra sebeobrany našla ve svém partnerovi

Vytvořeno dne 23.11.2020

Kdo by čekal, že zpěvačka Michaela Nosková bude učit hlavní hrdinky filmu Když prší hvězdy zpěvu, je na omylu. Multifunkční Míša se projevila jako zdatná bojovnice a se svým partnerem Jindřichem Čandou udílela lekce sebeobrany herečkám Anetě Kernové a Haně Drozdové.

„Několik let jsem se věnovala kickboxu. Trénovala jsme až šestkrát týdně a připravovala se na zápasy. Kdykoliv jsem se svého trenéra zeptala, jak se bránit na ulici, kde je to bez pravidel, vždycky mi řekl, že mám hlavně utíkat,“ smála se Míša a se svým partnerem trpělivě oběma herečkám předváděla obranné hmaty a chvaty.

Film Když prší hvězdy režisérky Michaely Semely se týká násilí ve vztahu, v tomto případě jde o násilí na ženě. Anetě Kernové a Haně Drozdové se ale mohou lekce sebeobrany hodit i mimo filmové plátno. Stejně tak jako se hodí Míše Noskové.

„Není mi příjemné, když se po představení nebo koncertu vracím v noci sama domů, proto jsem ráda, že o sebeobraně už něco vím. Trenéra jsem našla v Jindřichovi, který mě učí základy sebeobrany, nejenom techniky, ale hlavně i to, jak se takovým situacím vyhnout a předcházet jim,“ uvedla Michaela.