Zpěvačka  Natálie Grossová před oltářem! Podívejte se, jak jí to ve svatebním slušelo
Zdroj: Elena Yermachenko

Zpěvačka Natálie Grossová před oltářem! Podívejte se, jak jí to ve svatebním slušelo

Vytvořeno dne 13.07.2022

Natálie Grossová je nejen talentovaná zpěvačka, ale září i jako herečka. Aktuálně dotočila celovečerním film Superžena režisérky Evy Toulové a v rámci své role se dostala i před oltář.

„Šlo o nejnáročnější scénu filmu, ve které se nám zkomplikovalo, co mohlo. Pár dní před natáčením jsme ze zdravotních důvodů museli vyměnit Pavlu Tomicovou, která nám měla hrát matku. Navíc jsme vychytali silný déšť, ale nakonec se všechno, jako vždy, zvládlo,“ uvedla režisérka, která si i zahrála sestru Natálky.

Svatba hraje ve filmu důležitou roli, proto výběru svatebních šatů předcházela pečlivá zkouška ve svatebním studiu Agnes. „Vize byla taková, že Natálka měla mít honosné zdobené svatební šaty, kdežto její sestra, kterou hraje Eva Toulová, naopak svatební šaty alternativnějšího stylu,“ upřesnila kostymérka filmu. 

Svatební scéna se odehrála v Kostele svatého Jakuba v Červeném Kostelci a k oltáři vedl Natálii Igor Bareš, který tvoří, spolu s Jitkou Sedláčkovou, sestrám rodičovskou dvojici. Dále si ve filmu zahraje například Matouš Ruml nebo Olga Lounová.

 

 

 

Default User Image
Jaroslava Bendová, 15.07.2022 08:55
Kdyby nebyla žalovaná jak plakát,tak po mi nikdo ani nestejně.a pokud říká někdo jejímu býti vytí zpěv,tak o zpěvu má představu jako o složení hornin na Plutu.jdeze
Default User Image
Anonym, 15.09.2022 02:39
Takhle si představuji svoji budoucí manželku miluju tě Natálko chci si tě vzít za ženu a mít s tebou spoustu dětí hrozně moc tě miluju Natálkoiluju teeeeeeeeeee