Modeman Maroš Kramár se modelek nezříká. Čeká ho vrchol podzimní módní sezóny
Zdroj: herminapress

Modeman Maroš Kramár se modelek nezříká. Čeká ho vrchol podzimní módní sezóny

Vytvořeno dne 13.07.2022

 

Karlovarský filmový festival je sice za námi, ale lázeňské město ožije znovu na podzim. V Grandhotelu PUPP se totiž představí více jak desítka českých a zahraničních módních návrhářů. Top Fashion Week bude vrcholem módní sezóny podzimu 2022.

Své modely budou předvádět návrháři, jako jsou Jaroslava Procházková, Michal Marek, česká návrhářka Katerina Lanková působící v USA, nebo slovenská návrhářka Gabriela Giotto.

Součástí módní show bude i bohatý hudebně zábavný doprovodný program a celou show budou diváky provázet moderátorská dvojice Iva Kubelková a Maroš Kramár.

Na své si přijdou i gentlemani. Bude pro ně v průběhu akce připravena degustace luxusních destilátů od Trebitsch Whisky, a je opravdu na co se těšit.

Koncept celé show řídí kreativní ředitel Top Fashion Weeek Kája Pavlíček. „Vybírat návrháře na tuto show pro mě byla velká radost. Nebylo to však lehké. Na jedné straně jsem oslovoval profesionály a špičky ve svém oboru a na druhé straně jsem se snažil, aby show byla pestrá a rozmanitá. Proto diváci uvidí modely pro denní nošení, společenské šaty, spodní prádlo, ale i extravagantní módu, která na takovéto přehlídky rozhodně patří.  Prostor velkého sálu Grandhotelu PUPP přímo vybízí k takovéto luxusní akci. Vizuální a světelné efekty scény dokonale podtrhnou jedinečnost celého galavečera.“

Pro opravdové milovníky a příznivce originální módy bude i možnost vybrané modely z přehlídkového mola zakoupit.