Zpěvačka Nosková se vyhrabala z depky. Zhubla, nahodila novou hlavu a zase se pustila do práce
Zdroj: herminapress

Zpěvačka Nosková se vyhrabala z depky. Zhubla, nahodila novou hlavu a zase se pustila do práce

Vytvořeno dne 15.04.2021

Zpěvačka Michaela Nosková si posteskla, že naposledy zpívala na streamovaném Jarním koncertě, který produkovala Monika Trávníčková. Pak si ale vzpomněla, že ještě zapěla sousedům v baráku. I když trošku zvláštně!

„Zpívám i partajím v baráku. Jeden soused si koupil piano a učí se na něj hrát. Cvičil jednoduchou stupnici a já se k němu přes zeď přidala. Byl to takový sterilní koncert. Přes zeď opravdu koronavirus nepřeskočí,“ smála se Míša.

Zpěvačka z momentální situace občas propadá beznaději, leč se tomu zuby nehty brání. Cvičí, snaží se být aktivní, ale umělecká přestávka je už opravdu dlouhá. Nemá kde upouštět přebytečnou energii.

„Přibrala jsme 6 kilo. Padla na mne depka, měla jsem i tendenci míň o sebe pečovat. Nebavilo mě vstát a například načesat si hlavu. Mám radost, že se mi podařilo teď dát kila dolů a cítím se líp. Shodli jsme se s kolegy, že i když cvičíme, hledáme původní výkon. Můj běžný den byl 6 hodin na jevišti při zkouškách, pak pauza na lehký oběd a pak 3 hodiny představení. Například na představení Mamma Mia! jsem si vzala krokoměr a za dvoják jsem nachodila 18 000 kroků. To je pak znát,“ uvedla Míša Nosková a dodala, že vidí světlo na konci tunelu. Vymýšlí aktivity, které chce příští rok realizovat. Plánuje koncerty s Jaroslavem Svěceným a do budoucna ještě jeden hezký projekt, o kterém nechce zatím vůbec mluvit. Ale když vyjde, bude to pecka.