Iva Hüttnerová je po covidu zpátky ve Slunečné! Nemoc z ní vysála všechnu sílu
Zdroj: TV Prima

Iva Hüttnerová je po covidu zpátky ve Slunečné! Nemoc z ní vysála všechnu sílu

Vytvořeno dne 01.04.2021

 

Covid si nevybírá a dostihl i jednu z postav seriálu Slunečná. Oblíbená Běta v podání Ivy Hüttnerové tak musela na několik týdnů přerušit natáčení a diváci vídali jen to, jak telefonuje, nebo se o ní ve scénáři pouze mluvilo. Herečka už je ale v plné polní a diváci se na ni mohou opět těšit v dnešním díle seriálu Slunečná.

Prožila si těžký průběh covidu, přestože se chovala zodpovědně a dávala na sebe pozor. A to znamenalo, že Iva Hüttnerová musela na nějaký čas opustit ateliéry a s nevyzpytatelnou nemocí se prala doma. „Nikdy v životě mi nebylo tak mizerně a trvalo to celý měsíc. Teď už jsem v pořádku, ale občas mě zaskočí únava,“ přiznala herečka, které opravdu nebylo do zpěvu. A to v ateliérech srší dobrou náladou, kterou rozdává všem okolo. „Teď už je všechno v pořádku, točím nebo si užívám volno na své milované zahrádce, kde se všechno začíná probouzet k životu,“ prozrazuje herečka, která se objeví po covidové pauze na obrazovce už dnes večer.

„Jsme rádi, že je paní Hüttnerová opět na place a pokračuje v natáčení. Nikdy se neuvažovalo o tom, že by měla ze seriálu odejít, nebo by ji měl dokonce nahradit někdo jiný. Tyto spekulace jsou liché a není na nich nic pravdy,“ upřesňuje PR koordinátor Slunečné Josef Ducký.