Tajnůstkář Ali Amiri: Před pár týdny se mu narodila dcerka
Zdroj: herminapress

Tajnůstkář Ali Amiri: Před pár týdny se mu narodila dcerka

Vytvořeno dne 01.04.2021

Zpívající doktor Ali Amiri sice v roce 2005 v SuperStar neskončil mezi vítěznou trojkou, ale to pravé vítězství si nechal na později. V Praze založil kliniku dermatologie a estetické medicíny, kterou vede a daří se mu i v osobním životě.

„Žiju s partnerkou a vychovávám jejího syna. Teď se nám ale narodila holčička. Naše první společné dítě. Jmenuje se Lily a je jí pár týdnů. Ještě jsem se nestačil nikde pochlubit. Potkalo mě to v mých 41 letech a je to pro mne jako znovuzrození,“ hlásil pyšný otec do světa.

 Dovede se Ali Amiri o tak malé dítě postarat? „Umím a hodně partnerce pomáhám, přebaluji, krmím. Je to jediný způsob, jak se k tomu maličkému dítěti přiblížit a ono to vnímá. Je jasné, že se stará víc maminka, protože já chodím do práce. Ale jakmile mám čas, pomohu,“ usmíval se Ali Amiri v Divadle Broadway, kde hrál v muzikálu Angelika a kde se také sešel s kolegy na předvelikonočním setkání.

„Velikonoce jsem neznal, ale slyšel jsem o nich. A pak, když jsem před 22 lety přišel do Čech, poznal jsem, co to obnáší. Kamarádi mi to vysvětlili. Pochopil, jsem, že se ženám neubližuje, ale že je to taková šou. Ukázat ženám, že jsou pořád krásné, že je o ně zájem a že každý rok budou hezčí a hezčí. Není to myšleno jako agrese. Doma vajíčka barvíme a Velikonoce slavíme, ale ne náboženským způsobem, ale jako krásný, jarní, zvyk,“ uvedl Ali Amiri a slíbil, že i letos svoji partnerku s radostí vyšlehá. Jen doufá, že za to bude nějaká dobrá pomlázka.