Jakub Prachař se za svého tátu stydí. Vysvětlil proč!
Zdroj: TV Prima

Jakub Prachař se za svého tátu stydí. Vysvětlil proč!

Vytvořeno dne 31.03.2021

 

Herec Jakub Prachař je hrdým fanouškem Slavie. Fandit chodí i v těchto těžkých časech a na tribuně se patřičně stydí. Za otce Davida Prachaře.

Video soubor

„Byl jsem teď několikrát na Slavii, vždycky jsem prošel testem a určitý počet byl dovolen. Chodíme fandit s tatínkem. Táta teď nemůže hrát divadlo, tak si ho udělal z Edenu. Když jdeme na zápas, je tam všechno slyšet. Ale hodně. A toho on využívá. Takže se s bráchou stydíme. Ale on se urve během prvních deseti minut a pak přijde o hlas. Takže zbytek zápasu je klídek,“ prozradil Prachař, který po rozvodu s Agátou Hanychovou zakotvil v domě u maminky Dany Batulkové.

„Bydlím teď u mámy. Je to myslím můj nejdelší pobyt u mámy od mých sedmnácti let. Tři dny předtím, než to všechno zavřeli, jsem si pronajal byt. Byl to holobyt, a já jsem si tam nemohl nic koupit. Navíc jsem zjistil, že z jednoho velkého bytu udělali dva a předělili je tenkou příčkou, takže jsem slyšel i to, co si vedle čtou. To bylo neobyvatelný. Půl roku jsem to platil, než jsem to vypověděl. Pak jsem si pronajal apartmán v Peci pod Sněžkou, tam jsem byl třikrát, protože teď se přes Trutnov nesmí. Tak to byl druhý pokus. A teď mám třetí pokus o odstěhování od maminky, pronajal jsem si srub na Staré Živohošti, jenže teď nevím, jak je to s těmi okresy. Ale mám to tam až od května, tak snad se to do té doby uklidní,“ zadoufal Jakub Prachař v rozhovoru s Honzou Dědkem v jeho pořadech 7 pádů Honzy Dědka.