Jak to chodí v ložnici u Richarda Krajča? Prozradil to?
Zdroj: herminapress

Jak to chodí v ložnici u Richarda Krajča? Prozradil to?

Vytvořeno dne 31.08.2020

 

Manželská dvojice Richard Krajčo a Karin Krajčo Babinská se bok po boku objeví v připravovaném filmu  „Gump - pes, který naučil lidi žít“. A protože sami mají doma tři psy, zvířecí téma jim není cizí.

„Co se týká naší rodiny, psím guru je moje žena Karin. Oni jí milují a zbytek rodiny jsme takový doplněk k tomu, aby si psi mohli s někým pohrát a pomazlit. Ale ona je opravdu ta, kterou zbožňují. Ona je dobře vycvičila, že jí poslouchají. Nechce na ně v parku křičet, tak je naučila na gesta a to pak například stačí jenom zatleskat a oni přijdou,“ chválil Richard Krajčo pevnou ruku své ženy a se smíchem dodal: „Moje žena je neoblomná i v tom, že psi do postele nepatří. Ložnice je tak jenom naše.“

Video soubor

Film  „Gump - pes, který naučil lidi žít“ točí režisér F.A. Brabec na motivy stejnojmenné knihy Filipa Rožka a role Richarda Krajča se svým jménem tématu nevymyká.

„Ve filmu Gump hraju Voříška. Jménem se tam docela hodím. Jsem takový IT blázen, kterého Gump naučí žít. Mám pocit, že tady v Čechách dlouho nikdo nenatočil takový rodinný psí příběh,“ přiblížil svoji úlohu ve filmu zpěvák skupiny Kryštof a zase si vzpomněl na své tři psí kamarády doma.

„Naši pejsci nemají moc rádi, když doma hrajeme a zpíváme. Je to pro ně moc nahlas. Ale když třeba natočíme ve studiu nějakou písničku a přinesu jí domu, poznají, že je něco jinak. Přijde jim divné, že to vychází odjinud než z mého hrdla a přijde to zkontrolovat.“

Film „Gump - pes, který naučil lidi žít“ bude mít premiéru 3. prosince 2020 a kromě Richarda Krajča a Karin Krajčo Babinské se můžete těšit na Bolka Polívku, Patricii Pagáčovou, Evu Holubovou, Janu Plodkovou, Zbigniewa Czendlika  a další oblíbené herce.