Krajčo nepoznal vlastní hit! A Langmajera přinutila do televizní soutěže Gondíková
Zdroj: TV Prima

Krajčo nepoznal vlastní hit! A Langmajera přinutila do televizní soutěže Gondíková

Vytvořeno dne 10.05.2021

Maxiband Honzy Maxiána se v pořadu Máme rádi Česko ještě pořádně neohřál, a už byl nahrazen. Místo hudebníků Maxibandu obsadí kapela Kryštof, ale s novým zpěvákem – Václavem Noidem Bártou.

Video soubor

Ale jen na jeden večer. Frontman Richard Krajčo totiž spolu s Danielou Písařovicovou, Jaroslavem Svěceným a Jakubem Prachařem bojoval o cenné body.  „Nikdy v životě jsem v žádné takové soutěži nebyl. Volal jsem Daniele (Písařovicové – pozn.), jestli neví nějaká témata, a nevěděla. Součástí i naše kapela, která měla za úkol předělat naše písničky tak, abych je nepoznal ani já,“ prozradil před natáčením Richard Krajčo reportérce pořadu ShowTime.

A to se povedlo!  Kapela Kryštof zaonačila vlastní hity tak, že je nerozklíčoval ani jejich vlastní frontman. Zuby si vylámal i na zašifrované melodii hitu Rubikon. „Cože? Počkejte, co je to za písničku?“ divil se Richard Krajčo.

Rozčarovaný ze soutěžení byl i Jiří Langmajer. Herec se totiž televizním soutěžím vyhýbá jak čert kříži. „Přihlásila mě manželka. Já jsem extrémně nesoutěživý typ,“ pronesl Jiří Langmajer, kterého skutečně k účasti v pořadu přemluvila jeho žena Adéla Gondíková.