Moderátorka Sandra Pospíšilová ukázala své fotky pár dní před porodem
Zdroj: Archiv Sandra Pospíšilová

Moderátorka Sandra Pospíšilová ukázala své fotky pár dní před porodem

Vytvořeno dne 29.08.2020

 

Moderátorka Sandra Pospíšilová se pochlubila svými fotkami jen krátce před porodem. Nedávno odešla na mateřskou dovolenou a do termínu jí už nezbývá mnoho dní. Sandra je totiž aktuálně v 9. měsíci těhotenství. Zatím se ale stále cítí skvěle a těší se na nový přírůstek do rodiny. Její odchod rozesmutněl řadu kolegů, včetně Libora Boučka, se kterým Sandra donedávna dělala Nový den. Je si prý jistý, že se Sandra brzy vrátí, a tak se ani nechtěl loučit.  

Sandra mimo jiné prozradila, kolik během těhotenství přibrala."Ještě v osmém měsíci jsem si myslela, že určitě přiberu více než s Emilkou. Malý byl totiž špatně otočený a bříško bylo veliké. Když se ale pak konečně natočil hlavičkou dolů, všechno si sedlo, i břicho se srovnalo. Aktuálně mám nahoře asi 17 kilo a cítím se pořád dobře na to, že finále už je za dveřmi," říká Sandra Pospíšilová.

Sandra, která je aktuálně v 9. měsíci těhotenství, teď žije s dcerou Emilkou a manželem Pavlem v Brně, kde se chystá i na porod. "Strach z porodu nemám. Na ten Emilčin mám hezké vzpomínky a všichni říkají, že druhý porod je rychlejší, tak to tak určitě bude,“ směje se Sandra Pospíšilová.

Focení se uskutečnilo neplánovaně a Sandra z něj má velikou radost. "Kačce Novákové jsem dala při focení volnou ruku, známe se už delší dobu a její styl mám moc ráda. Vlastně doteď nechápu, jak to dokázala, ale připadala jsem si jako víla. I s tolika kily navíc,“ směje se Sandra, která tak má památku nejen na závěrečnou fázi těhotenství, ale i na výročí svatby a třetí narozeniny Emilky. "Emilka si focení neskutečně užila. Začalo nám teď doma parádnické období, takže z možnosti mít na sobě princeznovské šaty byla nadšená. A dost tomu pomohl i sladký úplatek," říká Sandra Pospíšilová.