Jak to dopadne, když si na svatbu pozvete Rybičky 48? Podívejte se na video
Zdroj: Se svolením Rybičky 48

Jak to dopadne, když si na svatbu pozvete Rybičky 48? Podívejte se na video

Vytvořeno dne 05.08.2021

 

Na jaře tohoto roku vydala skupina Rybičky 48, jejíž téměř všichni členové se v nedávné době oženili, singl Svatební hymna. Videoklip k písni se brzy zařadil s miliónovým zhlédnutím mezi ostatní úspěšné videoklipy kapely.

S vypuštěním videoklipu kapela zároveň vyhlásila soutěž Milionová svatba, v rámci které mohl vítězný pár získat zajímavé ceny a jako hlavní cenu vystoupení skupiny Rybičky 48 na vlastní svatbě. „Léta nám píše mraky lidí, jestli nezahrajeme na jejich svatbě. S díky odmítáme, protože kdybychom vzali jednu, tak musíme všechny, což prostě vzhledem k nabitému koncertnímu fermanu nejde,“ říká frontman kapely a čerstvý tatínek Kuba Ryba a dodává: „Díky soutěži Milionová svatba jsme mohli splnit sen alespoň jednomu páru.“

Zájem o soutěž byl obrovský, soutěžní příspěvky dosáhly přes 35.000 sdílení na sociálních sítích. „Čekali jsme, že o Milionovou svatbu bude zájem, ale výsledky nás velmi příjemně překvapily. Zapojilo se neskutečné množství lidí z celé České republiky, ale vítěz mohl být jen jeden,“ doplňuje kytarista Petr Lebeda, který si svůj Den D zažil před rokem.

Vítězi soutěže se stali Barbora a Marek, dnes již manželé Vašinovi. Svatba se uskutečnila na krásném místě zvaném Náš mlýn, u obce Ochoz v Olomouckém kraji. „Jsme neskutečně rádi, že soutěž vyhráli Barča a Marek, protože na svatbě vládla úžasná atmosféra. Svatebčané znali všechny naše texty a část songů si nejen nevěsta s ženichem odzpívali přímo s námi na pódiu. Navíc nedaleko mlýna byl dětský tábor. Děkujeme novomanželům, že pozvali na koncert i děti z tábora a tak jsme mohli udělat hned dvojitou radost,“ říká zpěvák Kuba Ryba, který si se svou ženou řekli „ano“ před dvěma lety.