Velkolepá tiskovka Primy: Známé tváře, nové pořady, koncert Chinaski a tanec
Zdroj: herminapress

Velkolepá tiskovka Primy: Známé tváře, nové pořady, koncert Chinaski a tanec

Vytvořeno dne 04.08.2021

 

Skupina Prima si pro letošní podzim přichystala hvězdný program. Své pořady představila na velkolepé tiskovce, kde se ukázali také herci jednotlivých relací, reality show a seriálů.

Novým vlajkovým seriálem skupiny Prima, který startuje již v neděli 29. srpna, bude 1. MISE, která přináší dvanáct příběhů dvanácti osobností, které se ucházejí o místo v elitní jednotce a chtějí se stát součástí odvážné mise, na jejímž konci bude nespočet zachráněných lidských životů. Seriál vykresluje vojenské lékaře nejen jako úctyhodné profesionály, ale i jako muže a ženy z masa a kostí, s duší a svědomím.

Komediální krimiseriál Dvojka na zabití se ponese v duchu rčení, že protiklady se přitahují. Rozervaný, depresivní a ironický detektiv Martin Rykl (Jakub Prachař) a slušná, ambiciózní a organizovaná vyšetřovatelka Karolína Světlá (Sara Sandeva) spolu začnou pracovat na policejním oddělení. Vydrží tahle dvojka spolu, nebo ne?

Vesnická romance Hvězdy nad hlavou vypráví s laskavým humorem a nadhledem o veterinářce Lucii Boučkové (Tereza Kostková), která na malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa

Nebudete ochuzeni o  Česko Slovensko má talent (ČSMT), seriál Slunečná, nebude chybět ani pátá série oblíbeného krimiseriálu Polda. Novinkou bude pondělní seznamovací show První večeře se Zdeňkem Pohlreichem v roli hostitele. V ní se nezadaní lidé naslepo seznámí u první večeře, na jejímž konci se rozhodnou, jestli se chtějí setkat ještě jednou. To vše za přítomnosti kamer! Nebudou chybět ani divácky zavedené pořady Show Jana Krause a 7 pádů Honzy Dědka a na obrazovku se vrátí také premiérové díly reality show Tlouštíci, která opět představí osm statečných účastníků proměny.

Zdroj: TV Prima