Nevolnost a zvracení! Zamilovaná Nelly Řehořová vydrží kvůli lásce kdeco
Zdroj: herminapress

Nevolnost a zvracení! Zamilovaná Nelly Řehořová vydrží kvůli lásce kdeco

Vytvořeno dne 03.08.2021

 

Zpěvačka Nelly Řehořová (20) nedávno oznámila, že je čerstvě zamilovaná. Šťastnou ji dělá její přítel Matyáš, se kterým už pár měsíců randí.

V červnu společně poprvé navštívili Portugalsko a právě v těchto dnech si tento zamilovaný pár užívá letní dovolenou v Chorvatsku. Tentokrát zvolili spíše poznávací typ dovolené a stráví tak týden na lodi. „Letošní dovolenou trávíme na Jadranu, vyplouvali jsme na katamaránu z Trogiru a plujeme po ostrovech střední Dalmácie, je to nádhera,“ sdělila zpěvačka, která se pochlubila fotkami, na kterých je vidět, že si dovolenou opravdu užívá.

Přítel Matyáš, který se věnuje jachtingu, měl první dny dovolené plné ruce práce a zpěvačka je na něj právem pyšná. „První tři dny nás zastihl silný jižní vítr Jugo, který přichází ze Sahary a tradičně s sebou přinesl velké vlny. První dva dny posádka prozvracela, ale pod vedením mého přítele, který si to jako jediný užil, se nikomu nic nestalo. Potom Jugo odešlo a nyní si užíváme klidných bezvětrných dnů v opuštěných zátokách, kde se koupeme a šnorchlujeme. Dnes máme pod plachtami uplutých 110 námořních mil,“ dozvěděli jsme se dále.

Po návratu z dovolené čekají zpěvačku pracovní povinnosti, ve svém diáři má naplánované koncerty s kapelou a vystoupení v muzikálech Kvítek mandragory, Kocour v botách nebo Muž se železnou maskou. „Také mě o prázdninách čekají ještě zkoušky muzikálu s hity Waldemara Matušky Láska nebeská v Divadle Broadway, moc se na zářijovou premiéru a hlavně na diváky těším,“ dodala závěrem Nelly.