Jak tráví Anička Slováčková dny po operaci rakoviny prsu?
Zdroj:

Jak tráví Anička Slováčková dny po operaci rakoviny prsu?

Vytvořeno dne 08.05.2020

 

Chuť do života by Aničce Slováčkové mohl kdekdo závidět. Po prodělané chemoterapii a operaci rakoviny prsu si opět užívá života a jako správná žena denně mění nejen outfit, ale i paruky. Můžete ji vidět jako hnědovlásku, tu je blondýna nebo si vyrazí jen tak, bez vlasů.

„Nejradši chodím bez paruky, protože mám nějaké návaly, je mi pořád vedro."

Video soubor

„Nejradši chodím bez paruky, protože mám nějaké návaly, je mi pořád vedro a ta paruka se hodně rychle zpotí. Takže je mi příjemné chodit bez paruky, bez šátku, a když si chci připadat víc jako žena, což k tomu pocitu vlasy hodně přidávají, tak si paruku vezmu. A jakou barvu? To záleží na náladě. Jako si vybírám trička, tak vybírám i paruky,“ usmívala se Anička Slováčková před vysíláním onlinového pořadu Hudební divadlo Karlín Živě, kde s bratrem Felixem Slováčkem a Míšou Noskovou zastupovala scénu pro mládež Hudební divadlo Karlín Junior. Výtěžek z vysílání jde na nákup zdravotnických potřeb a materiálu do domovů seniorů, léčeben dlouhodobě nemocných a pečovatelských domů.

Sama před nedávnem lékařkou péči hodně potřebovala. „Jsem po operaci a to je tak asi všechno, co k tomu momentálně chci říct. Moc o tom nechci mluvit.“

Koronavirová umělecká přestávka přišla zpěvačce víceméně vhod. Nemusela alespoň rušit žádná představení a koncerty. „Jak se znám, stejně bych to neudělala. Aspoň nemám špatné svědomí, protože mne bolí ruka, hodně jí doma procvičuji a potřebuji být klidu. Není kam spěchat. Takže jsem doma, užívám si klid se svými kočičkami, s přáteli, koukám na filmy a je to pohoda,“ nastínila Anička, jak momentálně tráví svůj čas.

S rukama v klíně ale nesedí. Byla ráda, že si mohla zazpívat v karlínském divadle, po hodně povedeném klipu Nepopsaná, chystá opět s Patricií Fuchsovou a Igorem Ochepovským další videoklip. „Zároveň s mojí kapelou Aura pracujeme na desce, která by měla vyjít příští rok na jaře,“ prozradila Anička Slováčková svoje pracovní plány a moc si přeje, aby se jí to vše podařilo splnit.