Jako v Holywoodu! Tereza Ramba a Jan Cina odhalí svoje hvězdy na Chodníku slávy
Zdroj: Se svolením Zlín Film Festival

Jako v Holywoodu! Tereza Ramba a Jan Cina odhalí svoje hvězdy na Chodníku slávy

Vytvořeno dne 24.04.2023

Projekt Chodník slávy je součástí doprovodného programu již od roku 2006. Pořadatelé Zlín Film Festivalu společně s Nadačním fondem Kapka naděje se letos společně rozhodli, že se majiteli nových hvězd před Velkým kinem stanou herečka Tereza Ramba a herec Jan Cina. Tohoto ocenění se každý rok dostává osobnostem, které svoji filmovou kariéru zahájili v útlém věku a stali se z nich úspěšní představitelé herecké profese.

Herečka Tereza Ramba se už návštěvy Zlín Film Festivalu nemůže dočkat. „Zlín mám moc ráda, dlouho jsem zde natáčela seriál pro Českou televizi Znamení koně, takže se těším na vzpomínky,uvedla herečka a doplnila, že odhalení hvězdy je pro ni velká pocta. „Škoda že si ji nemohu vzít domů, před baráček na chodník by se mi krásně hodila,“ dodala s nadsázkou Tereza.

Také Jan Cina neskrýval radost z hvězdy, kterou považuje za ocenění jeho dosavadního hereckého i lidského fungování. „Hvězda mi zároveň připomíná pozlátko hereckého světa a všeho kolem něj. Na chodníku bude taková padlá hvězda, která by mohla lítat ještě po obloze, ale díky upadnutí, si ji budu a budeme moci prohlédnout pěkně zblízka. Snad se hned neošlape,“ doufá Jan Cina.

Odhalení hvězd na Chodníku slávy před zlínským Velkým kinem pro Kapku naděje se uskuteční v úterý 6. června v 16:00 hodin a je každoroční nedílnou součástí doprovodného programu festivalu.

A jaká jména si můžeme na Chodníku slávy přečíst? 2006 Tomáš Holý (in memoriam), Žaneta Fuchsová, Michal Kocourek, 2007 Mahulena Bočanová, Ivan Jandl (in memoriam), 2008 Dana Morávková, Jan Čenský, Lucie Vondráčková, 2009 Tereza Brodská, Ondřej Kepka, 2010 Michaela Kuklová, Filip Renč, 2011 Jiřina Bohdalová, Michal Dlouhý, Vladimír Dlouhý (in memoriam), 2012 Zuzana Bydžovská, Jan Kraus, 2013 Sandra Nováková, Marek Eben, 2014 Magda Reifová, Michal Suchánek, 2015 Lucie Zedníčková, Jan Potměšil, 2016 Klára Pollertová-Trojanová, Jiří Strach, 2017 Karel Smyczek, Pavlína Mourková, 2018 Ivana Andrlová, Maroš Kramár, 2019 Helena Vondráčková, Jan Hrušínský, 2020 Vojtěch Kotek, Jiří Mádl, 2021 Anna Geislerová, Klára Issová, 2022 Barbora Seidlová, Jan Šťastný.