Rebelové se prvně představí na Letní scéně HDK. Na jaké kusy se můžete ještě těšit?
Zdroj: herminapress

Rebelové se prvně představí na Letní scéně HDK. Na jaké kusy se můžete ještě těšit?

Vytvořeno dne 13.05.2021

Muzikálové léto Hudebního divadla Karlín na Letní open air scéně v areálu letňanského výstaviště je skutečností.

Video soubor
Zdroj: Hudební divadlo Karlín

Představení pod širým nebem ruku v ruce s rozvolňováním protiepidemických opatření i v kultuře uvedeme červenci a srpnu 2021 a HDK slibuje divákům, kteří si nakoupí na Muzikálové léto vstupenky, záruku vrácení peněz, pokud by nebyli schopni „váš muzikál“ odehrát do konce letní open air sezóny.

Egon Kulhánek, ředitel Hudebního divadla Karlín, osobně zve: „Co nejsrdečněji vás zvu, přijďte za námi do Letňan, přijďte si to užít a zároveň tím podpořit naše kolegy interprety, kteří jsou v této době už více než rok bez práce, kterou milují.“

Na co se tedy mohou diváci konečně těšit? Na kasovní trhák Sestra v akci s Lucií Bílou v hlavní roli, na premiéru muzikálu Rebelové, který jsme celé loňské léto zkoušeli a jejíž původní neuskutečněný termín byl 3. prosinec 2020 (nově tedy přivítáme premiérové diváky v pátek 9. července 2021, o den dřív proběhne předpremiéra), ale také na koncertní verzi rockové opery Jesus Christ Superstar či muzikálu Carmen, nejúspěšnějšího muzikálu v novodobé historii divadla. Derniéra Carmen byla plánována na 11. 11. 2020, teď se s ní tedy rozloučíme výjimečným koncertem pod širým nebem ve středu 21. července 2021 od 19:00 hod.

Zajímavostí je i to, že lze divadlo sledovat také z automobilů, pro něž je v hledišti vymezeno několik míst!