Po osmi letech v soutěži krásy je Nikola Buranská stále kus. Své tělo předvedla před objektivem
Zdroj: herminapress

Po osmi letech v soutěži krásy je Nikola Buranská stále kus. Své tělo předvedla před objektivem

Vytvořeno dne 05.10.2022

Držitelka korunky krásy Nikola Buranská bodovala v miss v roce 2014. Od té doby se stále věnuje modelingu, a to jak na přehlídkovém mole, tak před objektivem. Tentokrát se pustila do focení pro módní návrhářku Martinu Pipkovou Loudovou a v jejím modelech předvedla, že osm let po úspěchu v soutěži krásy vypadá fantasticky.

Před objektivem fotografky Anny Koniaevy fotila hned v několika modelech a prozradila, jaký sty ona sama ráda preferuje. „Miluji pánský styl, ale aby to bylo stále šik a sexy. Nemusí to být za každou cenu odhalené, ale aby v tom vynikla postava. Když bych měla vypíchnout jen jedno, tak mám ráda modely, které jsou rafinované a ženské,“ svěřila se modelka, která se může chlubit stále dokonalou figurou.

Své křivky nemá zadarmo, na postavě pravidelně pracuje, a to i před zdravotní komplikace se zády. „Jsem přesvědčená, že se všem mění postava, důležité je o sebe stále pečovat, ať už po stránce fyzické a psychické. Já se snažím i přes zdravotní komplikace s páteří stále cvičit. Miluji pilates na reformerech, tam jsem často. Bála jsem se, jak se budu cítit před třicítkou, tak se cítím líp než před tím,“ prozradila modelka s tím, že chodí také na jógu nebo plavat. „Tím, že mám zdravotní problémy s páteří, tak nemohu dělat tolik sportů jako dřív. Myslím, že je důležité v tom najít rovnováhu a tu jsem podle mě našla,“ svěřila se Nikola Buranská, která je ve svém osobním životě naprosto spokojená.

Už čtyři roky žije v Praze a na nedostatek práce v modelingu si nemůže stěžovat. „V osobním životě je vše fajn. Žiji v Praze, jsem moc spokojená, doufám, že vše půjde tak, jak má. Že nepřijde covid, budeme moci dál cestovat, tvořit a setkávat se,“ řekla modelka a prozradila, jaké jsou její typy na to, vypadat a cítit se stále skvěle.

„Je důležité mít se ráda, najít v sobě vnitřní rovnováhu a nemít v sobě vzorec vypadat jako holky v časopisu. myslím, že sociální sítě hodně ovlivňují a ženy mohou mít komplexy. Myslím, že je důležité mít se ráda, poslouchat vnitřní já a najít si ve stravě a ve cvičení to, co dané ženě vyhovuje a co jejímu tělu dělá dobře,“ dodala Nikola Buranská, která byla během focení ve skvělé náladě, a to i přesto, že ji jen krátce před tím na letišti ztratili kufr ve statisícové hodnotě. „Měla jsem tam šperky, oblečení, prostě všechno,“ svěřila se modelka, která musela během pobytu na Ibize přežít pouze s plavkami, které měla v příručním zavazadle.