Jakub Štáfek jako překvapení pro svou ex. Na tuhle podpásovku moderátorka jen tak nezapomene!
Zdroj: TV Prima

Jakub Štáfek jako překvapení pro svou ex. Na tuhle podpásovku moderátorka jen tak nezapomene!

Vytvořeno dne 13.02.2024

Dnes už jsou každý jinde. Herec Jakub Štáfek je ženatým otcem dvou dcer, herečka Monika Timková spokojená po boku hokejisty Daniela Přibyla. Prožili spolu ale pěkných pár bouřlivých let, a i když čas vztahové bolístky zahojil, společným setkáním naproti nechodí. Teď k němu ale k překvapení obou dojde.

O překvápko se postarala moderátorka a autorka pořadu Bábovky a plechovky Tereza Tobiášová, když Jakuba přivedla do pořadu pod záminkou vyzkoušet si jízdu v nadupaném terénním autě. Ani nové moderátorce Bábovek Monice Timkové a ani Štáfkovi o přítomnosti toho druhého dopředu neřekla…

„To bude mít Móňa radost,“ vytušil Jakub Štáfek, když se dozvěděl, s kým se za pár minut před kamerami potká. Té radosti ale předcházel šok, na jeho místě totiž Monika Timková čekala někoho úplně jiného. „Četla jsem si scénář měsíc dopředu a v něm bylo, že budu dělat rozhovor se závodníkem rallye. Měla jsem proto připravené otázky na závodníka rallye. A najednou koukám, já teda blbě vidím na dálku, že ten člověk vypadá jako Kuba Štáfek. Ale říkala jsem si, že to by mi snad neudělali. Nebo že by mi to řekli,“ popsala první pocity ze setkání Monika. „Rozklepaly se mi ruce, ale není k tomu žádný důvod, nemáme vůči sobě zášť. Nicméně byl to šok. Trošku mě to rozhodilo, ale pak jsem se těšila, protože jsme dlouho neměli příležitost si popovídat o autech ani o tom, jak se má. Nebavili jsme se pořádně šest let nebo jak dlouho jsme bez sebe. A nakonec to bylo moc fajn,“ zhodnotila nečekané setkání herečka a moderátorka.

Jakub Štáfek byl z nápadu také vyloženě nadšený. „Lepší překvapení jsem v životě nezažil. Překvapení typu, že se vidíte s někým, s kým jste trávil nějaký čas partnerského života, a pak ho vidíte po delší době, je nezapomenutelná zkušenost a byl bych moc rád, kdyby se to ještě párkrát zopakovalo. Určitě se na to podívám s dětmi a budu jim vysvětlovat, kdo Monika je a byl v mém životě,“ vtipkoval herec, který s manželkou Dominikou vychovává dvě malé dcery. „Užívám si to, je to rychlý, zábavný. Moc nepracuju. Točím jen jednu věc, nemám tam toho tolik a těším se na dlouhé volno, které jsem si naordinoval až do května,“ prozradil Štáfek.

Kromě setkání Jakuba Štáfka s Monikou Timkovou diváci Bábovek a plechovek poznají, jak dobrý je řidič silných vozů. Nový díl autorevue Bábovky a plechovky sledujte ve středu 14. února ve 21.25 na Prima COOL.