Po Jaromírovi Soukupovi může mít svůj zápas i Láďa Hruška! Organizátoři ho chtějí vidět bojovat!
Zdroj: herminapress

Po Jaromírovi Soukupovi může mít svůj zápas i Láďa Hruška! Organizátoři ho chtějí vidět bojovat!

Vytvořeno dne 11.02.2024

Známý kutil a moderátor Láďa Hruška dostal nabídku bojovat v kleci pod hlavičkou Clash of the Stars! Nedávno jsme v hlavním zápase této organizace mohli vidět i Jaromíra Soukupa s Alešem Bejrem. Co na svůj případný zápas moderátor říká?

Dokážete si představit, že by známý kutil a moderátor Ladislav Hruška místo ve svých Vychytávkách vystoupil v televizi ve večerním zápase v kleci? I to by se mohlo brzy stát! Koncem roku ho oslovili organizátoři Clash of the Stars s možností zápasu. Tato organizace pořádá tzv. “Celebrity fights”, tedy zápasy známých osobností. V poslední turnaji jsme mohli třeba vidět Jaromíra Soukupa, policistu Petra Reifa nebo zápas hereček z filmů pro dospělé. 

Nabídku dostal nyní i Láďa a na sociálních se sítích pak dokonce objevila fotografie, jak moderátor pekelně trénuje! Stál u ní jen jednoduchý popisek! "Trénink na Clash of the Stars zahájen!" Fanoušci byli nadšeni, jen informací bylo pomálu. 

Ládi jsme se tedy osobně zeptali na bližší detaily! “S poděkováním jsem tuto nabídku odmítl, jelikož nejsem žádný bijec, a když, tak svoji energii a síly vybiji v něčem, co má pro mě smysl a hodnotu. Takže občas doma, ale hlavně ve Vychytávkách!” Rozsekl celou situaci Láďa. Nyní je jasné, že fotografie na sociálních sítích byla jen Láďova humorná reakce na hozenou rukavici do ringu Clash of the Stars! Nabídku však Láďa opravdu dostal, tu jsme viděli.