Jiřina Bohdalová poslala Táňu Dykovou do p..dele! Na videu je důkaz
Zdroj: TV Prima

Jiřina Bohdalová poslala Táňu Dykovou do p..dele! Na videu je důkaz

Vytvořeno dne 28.04.2021

Za necelý týden oslaví nejoblíbenější česká herečka, Jiřina Bohdalová, devadesáté narozeniny. Během natáčení pořadu Máme rádi Jiřinku na herečku vyplavalo několik pikantních informací. Jednu z perliček přisadila i herečka Táňa Dyková, která se v soutěži postaví přímo proti Bohdalce.

Video soubor
Zdroj: TV Prima

Na první setkání s Jiřinou Bohdalovou nepochybně Táňa Dyková nikdy nezapomene! Jiřina byla pro Táňu vzorem, ale obdiv, který k ní chovala od dětství, vystřídalo rozčarování. Herečka, která je známá tím, že si za žádných okolností nebere servítky, ji totiž po pozdravu odkázala do patřičných míst. „Jiřinku jsem znala od dětství a její scénky z Televarieté jsem uměla nazpaměť. Na všech večírcích jsem je přehrávala. S Jiřinkou jsme se potkaly na jedné premiéře, kde jsem byla s Aňou (Geislerovou – pozn.). A Aňa za Jiřinkou šla a řekla jí: Paní Jiřinko, tohle je Táňa – a to je vaše nástupkyně! A Jiřinka se otočila a řekla: Tak jdi do prdele!“ práskla na hereckou legendu Dyková.

Jiřina Bohdalová si na tuto situaci vzpomněla, a nemohla ji popřít. „Je to pravda,“ přiznala. Táňa si z toho ale nic nedělala a dnes o prvním setkání s Jiřinou Bohdalovou vypráví jako veselou historku. A ví proč. S Jiřinkou je v dalších letech spojilo přátelství. „A dneska jsem jediná žena, která tady může být, takže je mi ctí,“ uzavřela Táňa Dyková, která je skutečně jedinou ženou, která ve speciálním narozeninovém vydání primácké soutěže Máme rádi Česko mohla soutěžit.