Kapela O5 a Radeček pohřbila zpěváka.  Naštěstí pouze v novém videoklipu To až jednou
Zdroj: Archiv

Kapela O5 a Radeček pohřbila zpěváka. Naštěstí pouze v novém videoklipu To až jednou

Vytvořeno dne 11.06.2020

 

Kapela O5 a Radeček vydává už šestý singl s klipem z úspěšného alba Dobrý zprávy. V rozverné skladbě s názvem To až jednou zpívají muzikanti z jesenických hor o smrti. S nadsázkou, pokorou a smířením.

Bavit se o smrti je pro někoho tabu, ale určitě každý z nás o ní občas přemýšlí.

zpěvák Tomáš Polák

"Neutečeš jí, ale nemusíš být na ni sám. A o tom je náš nový klip,“ představuje novinku zpěvák Tomáš Polák. Na natáčení vzpomíná kapela s úsměvem. „V klipu hraje i katolický kněz René Strouhal. Že je to pravý farář nám ale filmový štáb řekl až po natáčení. Kdybychom to věděli "dřív, dáváme si víc pozor na pusu,“ směje se Tomáš, který většinu natáčení strávil v rakvi. 

Píseň To až jednou je v pořadí šestým singlem z alba Dobrý zprávy, na kterém fanoušci najdou hity jako Sex ve sprše, LOVEní nebo Budu rád. Za prodej nahrávky získali členové kapely O5 a Radeček Zlatou desku a portál Novinky.cz a deník Právo zařadily Dobrý zprávy mezi pět nejlepších desek uplynulého roku. „O tom, že tuhle píseň vydáme jako singl s klipem rozhodly reakce fanoušků. Song jsme zkusili zahrát na koncertech a i naživo funguje skvěle, lidi hned začnou tančit,“ popisuje zpěvák Tomáš Polák.

V létě mělo O5 a Radeček čekat přes šedesát open air vystoupení. „Opatření kvůli epidemii koronaviru nám plány změnily. Věnujeme se teď víc skládání nových věcí a natáčení klipů. Do konce roku chceme vydat ještě další dva singly i s videem,“ doplnil frontman.