Kapela Queenie: Po kníru alá Freddie ani stopy, zato všichni povinně dřepují
Zdroj: herminapress

Kapela Queenie: Po kníru alá Freddie ani stopy, zato všichni povinně dřepují

Vytvořeno dne 03.03.2021

„Nemožnost vystupovat na veřejnosti a setkávání tváří v tvář s našimi fanoušky nás samozřejmě štve, ale to neznamená, že nic neděláme. Dobrá nálada nás neopouští, a abychom úplně nezlenivěli, což nám samozřejmě hrozí, před každou zkouškou máme chvilku tělesné výchovy a příkladně jako dnes dřepujeme,“ neztrácí dobrou náladu frontman kapely Michael Kluch, který se pyšní zarostlou tváří. Kam zmizel knírek alá Freddie Mercury? „Řekl jsem si, že když teď nepotřebuji knír, tak alespoň plnovou jako Matuška. Každý den se holit, pro koho? Nechávám to žít svým životem. Vousy mi netrápí, ale musím zamakat na fyzičce. Najel jsem na metodu ujít 10 000 kroků denně a cvičím. Chodím si po Petříně a ono to funguje."  

Video soubor

Dozajista naše nejpopulárnější tribute kapela Queenie, jako mnoho jiných, dnes nemá na růžích ustláno. Jak v tuto dobu žijí členové kapely Queenie, jímž se legendární kapela Queen stala středobodem života?

Ostatní členové kapely sice vehementně přikyvují, ale v souvislosti rozcvičkou někteří koulí očima. „Z některých z nás udělala doba muže v domácnosti, respektive muže na mateřské dovolené, ale jednou týdně se scházíme a několik hodin zkoušíme. To se nedá nic dělat,“ podporuje Michaelova slova kytarista Rudy Neumann.

"Samozřejmě myslíme na doby příští, až bude vše v pořádku a budeme moci koncertovat. Chystáme více jak deset letních koncertů po Čechách a samozřejmě platí také tři zářijové koncerty, lépe řečeno koncertní divadla, v Praze v O2 aréně. A proč koncertní divadlo? Nebude to jen běžný koncert, ale více než to, bude to emotivní divadlo, nad kterým někdo přemýšlel, dal tomu dramaturgii, postavil jedinečnou scénu a zrežíroval vše. Chceme vrátit legendu na pódium a to s technologiemi 21. století,“ plánuje s nadšenými ohníčky v očích Michael Kluch.

A protože i v této době chce kapela něco nového divákům a fanouškům přinést, chystá kapela dva videoklipy. Máme se tedy na co těšit.