Herci z Ordinace v růžové zahradě se loučí. Mnozí neskrývají dojetí
Zdroj: TV Nova

Herci z Ordinace v růžové zahradě se loučí. Mnozí neskrývají dojetí

Vytvořeno dne 03.03.2021

 

Ordinace v růžové zahradě je fenomén, který v České republice odstartoval před 15 lety seriálovou horečku napříč celým televizním spektrem. Někdo Růžovku nenávidí a někdo ji přímo miluje.

Už patnáct let herci z Ordinace přinášejí seriálové potěšení statisícům lidí. Seriál ale dospěl do svého konce. Před pár dny padla poslední klapka a osudy postav dospěly ke svému konci. Samozřejmě každý herec, který tak dlouho zůstával v seriálovém zápřahu musí zatlačit slzu. Protože, i když se nejedná o vrchol kinematografie, patnáct let je patnáct let.

 V pátek jsme točili poslední záběr Ordinace. Bylo to krásné a dojemné setkání se všemi, které jsem dlouho neviděla a se kterými se mi tak hezky hrálo. Děkuju za tuhle příležitost, bylo mi s vámi hezky,“ napsala Bára Jánová, která nastoupila do již rozjetého vlaku, ale dojetí se neubránila.

Herec Robert Jašków, který v ordinaci hrál taky nějaký pátek, napsal na svůj Instagram krásné sdělení. „Tedy včera definitivně poslední klapky, poslední 3 obrazy, poslední natáčecí den Ordinace. Bude mi to chybět. Ty lidi, ten mumraj, ten rytmus. Nedá se svítit, jedem dál.“

I Martin Stránský si neodpustil své sdělení ke konci seriálu. Strávil tam také pár pěkných let. „Užíváme si každou chvíli posledních natáčení seriálu s kolegy Marikou Šopovskou  a Patrikem Děrgelem.“