Herečka Obermaierová práskla něco na své dávné milence. Jak se profuněla dabingem erotických filmů?
Zdroj: herminapress

Herečka Obermaierová práskla něco na své dávné milence. Jak se profuněla dabingem erotických filmů?

Vytvořeno dne 03.03.2021

 

Herečka Jaroslav Obermaierová je už dnes nad věcí a při některých vzpomínkách se nečervená. S klidem zavzpomíná na své slavné milence i na dabování erotických scén ve filmech pro dospělé.

Video soubor

„Po revoluci byla velká bída pro umělce, divadlo se rozprášilo a nic se nedělo. Za dabing těchhle filmů bylo 5 tisíc korun, a to bylo hodně. Myslela jsem si, že to nepřežiju, bylo to nejenom blbý, ale i ty lidi byli oškliví. Ale za těch 5 tisíc jsem to vydržela. Hodně se tam funělo. Někdo mi říkal, že je to pořád jeden z nejvíce lukrativních oborů, ale já neumím pochopit, kdo se na to může dívat. Nikdy jsem to neviděla – jen při té práci, a bylo mi to protivný,“ překvapila vyprávěním Obermaierová

Prozradila také, kolik zinkasovala za natáčení nejodvážnější scény své kariéry ve filmu Souhvězdí pany. „To mi bylo asi 21. Na tu dobu to byl odvážný film, myslím, že byl kvůli té milostné scéně zakázaný. Měla jsem 160 korun za natáčecí den, ale za tenhle den jsem měla příplatek 400 korun,“ přiznala herečka, která si střihla postelovou scénu s hercem Josefem Čápem. „My jsme spolu s Pepíkem Čápem chodili, byli jsme první láska, režisér se to domákl a obsadil nás s tím, že se asi nebudeme tak stydět. Ale nebylo to příjemný, protože já jsem se mezitím zamilovala do kameramana. Tak jsem pořád koukala za tu kameru,“ přiznává po letech herečka.

Proč nedopadly ani její budoucí vztahy, proč se nechtěla vdávat a bez čeho neusne? I to prozradila v 7 pádech Honzy Dědka.