Kapela Queenie přidává druhý koncert. Nahradí zrušený koncert Ozzyho Osbourna
Zdroj: Se svolením Queenie

Kapela Queenie přidává druhý koncert. Nahradí zrušený koncert Ozzyho Osbourna

Vytvořeno dne 11.02.2023

Pro velký zájem se skupina Queenie, která se v oblasti tribute band řadí ke světové špičce, rozhodla přidat pro své fanoušky ještě jednu velkolepou koncertní show Queen Relived by Queenie vzdávající hold legendární skupině Queen. Ta se uskuteční 19. května 2023, tedy den po prvním plánovaném koncertu, a nahradí zrušené vystoupení Ozzyho Osbourna.

"Původně jsme s druhým koncertem nepočítali a ani pro něj neměli termín. Po třech koncertech v O2 areně v září 2021 jsme chtěli show zopakovat pro ty, kteří vlivem přesunu termínů během restrikcí na původní premiéru přijít z různých důvodů nemohli. Už ale na podzim se ukázalo, že jsme o druhém koncertu měli uvažovat. I když nás samozřejmě velmi mrzí Ozzyho zdravotní problémy a i to, že do Prahy nepřijede, rozhodli jsme se uvolněného termínu využít,“ uvádí frontman kapely Queenie Michael Kluch.

K situaci se vyjádřila i pořádající agentura Live Nation, která rozhodnutí o přidání koncertu vřele podpořila. Věří, že divákům se naskytne příležitost vidět skvělou show a doporučuje koncert všem, kteří se do Prahy na Ozzyho vystoupení chystali přijet podívat.

"Zpěvák Ozzy Osbourne ze zdravotních důvodů zrušil svá živá vystoupení a několik let očekávaný koncert společně s Judas Priest se tak neuskuteční. Věříme, že jedinečná show kapely Queenie, která 19. 5. vystoupí namísto těchto dvou hudebních legend, bude kvalitní náhradou pro všechny fanoušky, kteří plánovali výlet do pražské O2 areny."

Queen Relived by Queenie představí v O2 areně ve dnech 18. a 19. května 2023 největší hity i méně známé písně legendárních Queen, doprovázené impozantní světelnou a multimediální show. Divákům tak nabídne zážitek světové úrovně, na který se nezapomíná. O2 arena se díky Queenie znovu dočká největší LCD obrazovky, která byla v této hale kdy použita, vznášejícího se klavíru a samozřejmě oslňujících světelných a pyrotechnických efektů. Podle samotné kapely totiž koncerty Queen neznamenaly jen skvělou hudbu, ale i velkolepou podívanou, v tom se jim chtějí Queenie co nejvíce přiblížit a navodit obdobnou fenomenální atmosféru.

Zdroj: Kapela Queenie