Karel Zima slavil 11 let Vánoce jen s maminkou. Letos konečně ozdobí stromek s přítelkyní
Zdroj: herminapress

Karel Zima slavil 11 let Vánoce jen s maminkou. Letos konečně ozdobí stromek s přítelkyní

Vytvořeno dne 24.12.2021

 

Herec Karel Zima bude po jedenácti letech slavit Vánoce s milovanou osobou. S přítelkyní Lucií Kumbárovou se dali před necelým rokem dohromady, o pár měsíců později přišly zásnuby a teď společně ozdobí stromeček.  

„Po rozchodu s bývalou ženou jsem byl na Vánoce vždycky s maminkou v Liberci. Letos poprvé po jedenácti letech budu opět na Štědrý večer ve dvou. S mou partnerkou. Po jedenácti letech mám taky doma stromeček a budeme si u mě v Praze rozdávat dárky,“ pochlubil se Karel Zima, kterého v poslední době znají fanoušci seriálu Slunečná coby Pavla Slaninu.    

Karel Zima je vášnivý rybář, ale kapr na stole bude kupovaný. Proč herec nezasedne na břeh rybníka a nechytí si svého? V zimě v podstatě nerybařím, takže kapra kupuju. Mrtvého. Sám si ho pak doma stahuji a vykosťuji. Nedělám tradiční podkovy, ale krásné křupavé smažené filety a k tomu bramborový salát. Polévka bude “chudá kapustnica”, zdědil jsem ji po bývalé manželce. Je v ní pouze kysané zelí, klobása, sušené houby, červená paprika a zakázána smetana.“

O co si herec napsal pod stromeček, nevíme. Ale kdysi mu udělala největší radost malá sanitka. „Jezdila na baterky, a když narazila do překážky, zacouvala a jela jinudy. Na tehdejší dobu neskutečná věc! Do toho houkala a měla modrý maják, který blikal. Ve tmě to byl o to větší, fascinující zážitek. Pak jsem si vždycky strašně přál hodinky, peněženku a kapesní nůž. Tyhle tři věci naprosto převyšovaly všechny hračky nebo oblečení,“ uvedl Karel Zima, a dodal, že také nepohrdl pěknými botami a ponožkami. A radost z bílých Vánoc mu zůstala dodnes.