Kdo se nechal vyfotit? První kalendář Nadačního fondu Vrba spatřil světlo světa
Zdroj: herminapress

Kdo se nechal vyfotit? První kalendář Nadačního fondu Vrba spatřil světlo světa

Vytvořeno dne 05.11.2021

Zástupci Nadačního fondu Vrba se rozhodli využít další způsob získání prostředků na svou činnost a povolali hvězdné pomocníky z řad veřejně známých tváří, se kterými nafotili svůj první kalendář s podtitulem Život je krásnější, když máš svoji vrbu.

Křest kalendáře se konal za účasti některých veřejně známých osob, které stály před objektivem fotografa Jindřicha Nejedlého. Byli to Nora Fridrichová, Michaela Maurerová, David Vaníček, manželé Salákovi, Petra Černocká.

Všechny účastníky přišel také pozdravit a kalendář pokřtít radní Středočeského kraje pan Martin Hrabánek, který pomohl vznik kalendáře zafinancovat z kulturního rozpočtu.

„Z výtěžku z prodeje kalendáře zajistíme, že tady Nadační fond Vrba bude pro každého, kdo bude potřebovat pomoci. Ovdovělým maminkám, tatínkům a jejich dětem budeme moci poskytovat i nadále komplexní služby jako jsou Vrběnky, pomoc v domácnosti, administrativní poradenství, společná setkávání a další podpůrné služby,“ říká ředitelka a zakladatelka NF Vrba Petra Glosr Cvrkalová a ještě dodává: „Jsme velmi vděční všem veřejně známým osobám a jejich blízkým, že se do našeho prvního kalendáře nechali vyfotit a také nás podporují mezi svými přáteli a fanoušky, aby se o něm dozvěděli a jeho koupí nás podpořili. Děkujeme!“