Takhle sexy jste Míšu Tomešovou dlouho neviděli. Minišatičky toho moc neskrývaly
Zdroj: herminapress

Takhle sexy jste Míšu Tomešovou dlouho neviděli. Minišatičky toho moc neskrývaly

Vytvořeno dne 04.11.2021

 

Herečka a zpěvačka Míša Tomešová s tanečníkem Adamem Koutkem byli horkými favority na vítěze taneční soutěže Roztančené divadlo. Nakonec nevyhráli, ale účasti vůbec nelitují!

„Bylo to náročné a nádherné. Cítím k tanci a k tanečníkům hluboký respekt, protože tanec je dril, odříkání a desítky hodin tréninků. Jsem ráda, že jsem si to vyzkoušela, ale radši se vrátím do svých muzikálů. Tohle byla úplně jiná disciplína, “ uvedla Míša Tomešová, která si pochvalovala neskutečně kamarádskou atmosféru mezi soutěžícími páry.

Necítila trošku lítost, že po hodinách dřiny si neodnesla trofej pro své Divadlo Kalich? „Já věděla, že to vyhraje Oskar Hes, protože se mi o tom v noci zdálo a pak, Oskar má talent svých rodičů, tanečníků. A hlavně, já Roztančené divadlo nebrala jako soutěž, spíš jsem si to užívala.“  Nejvíc Míšu mrzelo, že ji v hledišti Vinohradského divadla nepodporoval manžel Roman Tomeš. „Naši kluci byli nemocní, Roman zůstal doma a hlídal. To mě velmi mrzelo, že mě moji chlapi neviděli tančit.“  

Do autorského projektu Tanečních kurzů Martina Šimka & Terezy Řípové se zapojilo osm divadel. Vítězství si odnesl Oskar Hes s Veronikou Jirků. Je nutné říct, že tento pár získal v obou tancích od každého porotce plný počet bodů (celkem 120) a tím se stali prvním párem v historii pražských klání, který získal maximální počet bodů.

Jednotlivé páry ve finále předvedly jeden standardní a jeden latinskoamerický tanec. Na vše dohlédla porota, ve které zasedli, zpěvačka Dasha, herec Martin Dejdar, herečky Jitka Asterová a Eva Burešová, kuchař Přemek Forejt, hudebník Jan Maxián, ad. Doprovázela živá hudba kapely Gin in jam.

1) Nela Boudová a Jakub Vodička – za DIVADLO V ŘEZNICKÉ (valčík + paso doble)

2) Anna Julie Slováčková a Adam Havel – za DIVADLO SEMAFOR (quickstep + rumba)

3) Pavlína Štorková a Jakub Necpál – za NÁRODNÍ DIVADLO (slowfox + samba)

4) Michaela Tomešová a Adam Koutek – za DIVADLO KALICH (waltz + jive)

5) Viktor Dvořák a Michaela Nováková – za MĚSTSKÁ DIVADLA PRAŽSKÁ (tango + jive)

6) Oskar Hes a Veronika Jirků – za ŠVANDOVO DIVADLO (quickstep + cha cha)

7) Marek Holý a Eliška Stehnová – za DIVADLO NA VINOHRADECH (tango + samba)

8) Bořek Slezáček a Zuzana Šťastná – za DIVADLO BROADWAY (slowfox + cha cha)

 

 

 

Default User Image
Anonym, 08.04.2022 10:44
misa tomesova je sexy devka co bych dal to aby mi aspon 10 minut kourila ptaka