Kdo v Ulici vyhraje a kdo padne na dno? Řeší se nevěra a děti
Zdroj: TV Nova

Kdo v Ulici vyhraje a kdo padne na dno? Řeší se nevěra a děti

Vytvořeno dne 24.01.2023

V seriálu Ulice se schyluje k dalšímu zemětřesení ve vztazích, tentokrát u Františka. Ten si docela zavařil, když ulítl se Skyler, svou bývalou partnerkou. Teď ho tenhle hřích dožene, navíc způsobem, který v nejmenším nečeká. To ho přinutí postavit se ke všemu čelem, přestat kličkovat a rozhodnout se, jak dál. S jakým výsledkem? Jak se to podepíše na jeho vztahu s Bárou?

František (Matyáš Valenta) si dlouho myslel, že se Skyler (Michelle Hansen) to má s konečnou platností vyřešené. Když ho odkopla kvůli jinému, a dokonce mu na čas i znemožnila kontakt s malým synem Chrisem (Michal Lorenc), zlomila mu tím srdce. Připravila ho o rodinu, rozmetala jeho život i štěstí. František se z toho dlouho vzpamatovával. Pro něj i jeho blízké to bylo hodně temné období. Až s Bárou (Eliška Bašusová) se mu vrátila do života opět radost a láska. Oba si dlouho mysleli, že je nic nerozdělí. Společně zvládli Bářino psychické trauma kvůli znásilnění i její několikaměsíční stáž v zahraničí. Milují se, počítají spolu do budoucna, ale někdy ani to nestačí.

František má Skyler až příliš pod kůží. Když se znovu vrátila do jeho života, zdálo se, že za minulostí udělali tlustou čáru a budou spolu fungovat jen jako rodiče malého Chrise. Jenže Skyler až nyní zjistila, oč všechno přišla a oč připravila Chrise, když se s Františkem rozešla. Zase se do něj zamilovala, začala si přát, aby se k sobě vrátili. A jak už to bývá, nezůstalo jen u tajného přání. Dění kolem Chrise a jeho návrat do Amsterdamu ke Skyleřiným rodičům (Amy Huck a Tomáš Zielinski), Bářin měsíční pobyt v zahraničí a vzájemná chemie udělaly své – František se Skyler ulítl. Zatímco pro Skyler to bylo povzbuzení i potvrzení, že u něj má ještě šanci, František to považoval za chybu, kterou už nechtěl opakovat. Nevyzpytatelné chování Skyler, její provokování i vzájemná přitažlivost ale způsobily, že se znovu neovládl a Skyleřinu kouzlu opět podlehl.

František měl vůči Báře obrovské výčitky svědomí. Doufal, že to spolu ustojí, když se nebude se Skyler vídat, když ji takřka vymaže ze svého života. To ale dost dobře nejde, protože spolu mají Chrise. Bohužel se nedá ani zařídit, aby se nepotkávali na rodinných akcích nebo čistě náhodou v místech, kde nyní oba žijí. A co hůř. Nelze zajistit, aby se Skyler nepotkala s dosud nicnetušící Bárou. Právě k tomu teď dojde. Aby toho nebylo málo, stane se tak na oslavě narozenin Skyleřiny mámy Justin, kde se sejdou všichni její blízcí z Čech včetně Františka a Báry. Na nešťastně zamilovanou Skyler bude pohled na Františka a Báru už prostě moc. Začne kolem sebe kopat takovým způsobem, že bude opravdu jen otázkou času, kdy se všechno provalí. Jak k tomu nakonec dojde? A jak se k tomu postaví Bára, pro kterou to bude pořádný šok? Co to udělá s jejím vztahem s Františkem, jenž bude muset přestat mlžit? Jakou roli v jeho zásadním rozhodnutí sehraje vize, že by mohli se Skyler a Chrisem tvořit zase rodinu?  

Premiérové díly seriálu Ulice vysílá TV Nova od pondělí do pátku v podvečerním čase od 18:25 hod. S týdenním předstihem jsou divákům k dispozici na Voyo.

 

 

 

Default User Image
Evka , 25.01.2023 07:00
Budeš litovat ...Franto!!!! Vypočítává,rozmazlená, sobecká, skyler..jinak jsem četla tituleksle už se dávno nedívám.!!!! Spíš nedíváme...je nás už několik a to je dobře!!!! Ahojjjj
Default User Image
marta, 25.01.2023 09:15
už je to kapku přehnané ,Franta myslí spodkem Skyler je vylpčítavá mrcha,nikdo jí nechtěl
SímajfarcekJirka kvůli němuj je bez práce a on je ten chudáček a Niklovát takto se plest do života synovi

Default User Image
Jana, 25.01.2023 09:52
Na ulici se dívám od začátku, byla to taková příjemná podívaná po práci byla tam zápletka ale i vtipné zápletky, Ale nyní už je to samá tragedie, Franta- Skyler, Tina máma rozvod ted Šíma to je prvotřídní hajzlík no není už na co se pořádně koukat samá trága.Už je vše překonbinované. Dejte už tomu nějakou štávu
Default User Image
Lojza, 25.01.2023 11:32
Jo jo udělal to dobře co s takovým prknem jako je bara.Skyler je normalni!!!
Default User Image
Radek, 25.01.2023 12:30
Dříve jsem se na ulici díval pravidelně.Bylo to vtipné nápadité.
No ale co se děje v ulici teď, to se nedá ,samá sračka.
Default User Image
MV, 28.01.2023 19:18
ULICI SLEDUJI DENNĚ,STALA SE SOUČÁSTÍ MYCH CHVILEK U TV,DÍK ZA NÍ,